Neveiksme mīlestībā, sievišķīgi ieteikumi un rīcības plāni

Neveiksme mīlestībā.

Ja jums pagātnē ir bijušas neveiksmes mīlestībā, nekrītiet izmisumā. Man, kā jaunai sievietei, tā arī notika. Taču es šai likstai veiksmīgi tiku pāri. Mani padomi palīdzēs jums izlemt, kas jums patiešām ir nepieciešams harmoniskām attiecībām.

Neveiksme mīlestībā, kas jāzina un jāsaprot par vīriešiem?

Mani vienkāršie un reizē pārciestie padomi, lai nepieļautu vēl vienu kļūdu. Tie būs padomi, kas palīdzēs izkļūt no vientulības.  Iemācīs atpazīt laulībai nederīgus vīriešus un satikt savu dvēseles palīgu.

Ievērojot šos ieteikumus, tu spēsi izprast vīriešus un piesaistīt savā dzīvē to, ar kuru kopā izveidot laimīgu ģimeni.

Neveiksme mīlestībā, ja vēlies nopietnas attiecības.

Es šos padomus sanumurēju, pēc svarīguma. Jums kārtība var izmainīties, bet ar mani, pēc svarīguma, ir tā.

1. Izvēlies ne tikai ar sirdi, bet arī ar prātu. Jo sirds mīl akli, un prāts palīdz pareizi novērtēt situāciju. Atcerieties, ka ar šo vīrieti jums ir jāiet roku rokā cauri dzīvei, jāpārvar grūtības, jādalās priekos, jāaudzina bērni …

2. Zināt un saprast, kas jums ir nepieciešams. Tātad, jūs palielināsiet iespēju viņu nepalaist garām, kad viņš ir tuvumā. Varat pat izstrādāt sarakstu ar to ko gribat no vīrieša, pēc tā arī vadāties. Ja pieturēsies saviem saraksta punktiem, vēlāk to nenožēlosi.

3. Neticiet vārdiem, bet darbiem. Vīrietis var teikt un solīt vienu, bet darīt citu. Neaizveriet acis uz šo padomu!

4. Ja vīrietī redzat tikai lielu naudas maku, kuram būtu jāmaksā par jūsu pirkumiem. Tad agri vai vēlu viņš tevi nomainīs pret sievieti, kura viņu novērtē, mīl ne tikai naudas dēļ.

5. Mīli sevi. Ziniet savu vērtību. Ja nemīlēsi sevi, negaidi, ka kāds cits tevi mīlēs.

6. Nezaudē cerību atrast savu vīrieti. Uz planētas Zeme ir 7,6 miljardi cilvēku. Puse no viņiem ir vīrieši. Starp tiem ir tas, kas jums nepieciešams. Atceries par punktiem no saraksta.

7. Izvēloties vīrieti, meklē kādu, ar kuru jums ir līdzīgas vērtības un dzīves mērķi. Ja jūs sapņojat par klusu dzīvi ciematā un viņš ir galvaspilsētu cienītājs, tad jūs neesat uz viena vērtību ceļa.

8. Izvēlies vīrieti ar līdzīgām interesēm. Jo kopā pavadīt laiku ir lieliski. Kopīgi hobiji saved kopā.

Neveiksme mīlestībā

 Neceri, ka spēsi vīrieti pāraudzināt.

9. Arī viņam, tāpat kā jums, var būt trūkumi.  Jums tie ir daļēji jāpieņem. Lielākais, ko viņam var iemācīt, ir ielikt zeķes veļas grozā. 🙂

Jūs nevarat mainīt cilvēku, ja viņš to nevēlas. Ja vīrietis nevēlas pelnīt naudu, rūpēties par tevi, kaut ko darīt mājas darbos, tu nevarēsi viņu padarīt par ideālu vīrieti. JĀ! Kurš strādā visu nedēļu un brīvdienās liek vannas istabā flīzes.

10. Jums nevajadzētu saistīt savu dzīvi ar cilvēku, kuram ir ļaunas atkarības. Alkoholiķi, narkomāni, spēlmaņi. Tu vienmēr būsi otrā aiz viņa atkarībām.

Jūs tikai saplosīsit sevi emocionāli un fiziski, mēģinot viņus izvilkt no šīs bedres. Ar tādiem cilvēkiem attiecības labāk neuzsākt.

11. Izvēlies vīrieti, kurš spēj godīgi izteikt savas jūtas un emocijas. Spēj pateikt, kas viņam nepatīk, apspriest, runāt, nevis glabāt aizvainojumu. Runājot un pārrunājot savas jūtas, jūs varat labāk saprast viens otru.

12. Ja pagātnē tev ir bijušas neveiksmes mīlestībā, nekrīti izmisumā. Mācieties no pieredzes, mācieties no savām kļūdām un neatkārtojiet tās.

13. Esi saprātīgs dzīves partnera izvēlē. Pārāk augstas prasības pret kandidātu ir tikpat nepamatotas kā vēlme būt kopā ar jebkuru.

14. Ja pamanāt, ka pastāvīgi piesaistāt nepareizos vīriešus vai jūsu attiecības vienmēr attīstās pēc viena un tā paša negatīvā scenārija, tad jums neizdevās saprast savu kļūdu. Psihologa palīdzība šādās situācijās ir neaizstājama.

Neveiksme mīlestībā, esi īsta.

15. Dodiet vīrietim iespēju mīlēt īsto jūs. Ja tu pirms tikšanās spēlēsi kādu lomu, mēģinot izpatikt vīrietim, tad agri vai vēlu viņš sapratīs, ka tu tāda neesi, un šķirsies.

Labu Dienu Draudzenes!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Neveiksme mīlestībā, sievišķīgi ieteikumi un rīcības plāni”

  1. laimisk saka:

    Raksts pavisam svaigs un es atspēkošu mazliet Sanas rakstīto, kā vīrietis, kas administrē šo saitu. Par to lasi: http://kllproject.lv/virietim-nav-ieteicams-lasit-valdonigam-un-radosam-sievietem.html

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top