Nevar rimties, tas jau paliek smieklīgi.

Jā , jā atkal Veidenbauma lieta par karikatūrām.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?


Tagad jau policija meklē autoru ….

Valsts policijas Kibernoziegumu policijas nodaļa un Drošības policija ir ieinteresējušās par kāda Latvijas blogera Veidenbauma internetā izvietotajiem zīmējumiem, kuros viņš attēlo dažādu personu nošaušanu, ziņoja LNT, norādot, ka šādas personas var būt bīstamas sabiedrībai.

LNT norādīja, ka šāda persona var būt bīstama, ņemot vērā to, ka, piemēram, Somijā vairākus cilvēkus nošāvušais jaunietis pirms tam par saviem nodomiem klāstījis internetā.

Policija LNT atzinusi, ka pārbaude ir uzsākta, jo Veidenbauma karikatūrās atainota nopietna vardarbība. Turklāt Veidenbaums jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, ziņoja telekanāls.352601 shw1jd

Tiesa, pati policija atzīst, ka sodīt šādu personu ir tikpat kā neiespējami, jo vispirms ir jāpierāda, ka personai tiešām ir bijis nodoms dzīvē veikt šādas darbības, kas attēlotas karikatūrās.

Laikam taču,  policijai vairāk nav ko darīt…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Nevar rimties, tas jau paliek smieklīgi.

  • .
    .

    Mums taču zagļu un slepkavu nav, ar kaut ko policijai jānodarbojas! Idioti!

    Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *