Nevar rimties, tas jau paliek smieklīgi.

Jā , jā atkal Veidenbauma lieta par karikatūrām.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...


Tagad jau policija meklē autoru ….

Valsts policijas Kibernoziegumu policijas nodaļa un Drošības policija ir ieinteresējušās par kāda Latvijas blogera Veidenbauma internetā izvietotajiem zīmējumiem, kuros viņš attēlo dažādu personu nošaušanu, ziņoja LNT, norādot, ka šādas personas var būt bīstamas sabiedrībai.

LNT norādīja, ka šāda persona var būt bīstama, ņemot vērā to, ka, piemēram, Somijā vairākus cilvēkus nošāvušais jaunietis pirms tam par saviem nodomiem klāstījis internetā.

Policija LNT atzinusi, ka pārbaude ir uzsākta, jo Veidenbauma karikatūrās atainota nopietna vardarbība. Turklāt Veidenbaums jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, ziņoja telekanāls.352601 shw1jd

Tiesa, pati policija atzīst, ka sodīt šādu personu ir tikpat kā neiespējami, jo vispirms ir jāpierāda, ka personai tiešām ir bijis nodoms dzīvē veikt šādas darbības, kas attēlotas karikatūrās.

Laikam taču,  policijai vairāk nav ko darīt…

Viens komentārs par “Nevar rimties, tas jau paliek smieklīgi.

  • .
    Saite

    Mums taču zagļu un slepkavu nav, ar kaut ko policijai jānodarbojas! Idioti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!