Akvārijs, skaistums telpas interjerā, dizaineru veidoti akvāriji

 

 

Akvārijs ienes telpā jaunu, svaigu akcentu.

Es pat teiktu skaisti, tā var teikt par jaunāko iezīmi interjera veidošanā un jāpiekrīt ekspertiem, ka akvārijs spēj akcentēt telpas pozitīvo auru kopumā.

Sen zināms, ka stresu visefektīvāk palīdz noņemt akvārijs, to pierādīja septiņdesmitajos gados veiktie amerikāņu pētījumi. Tie ir efektīvs līdzeklis, lai strādājošiem cilvēkiem likvidētu vienmuļā darba radīto spriedzi.

Tāpēc akvārijus uzstāda ne tikai dzīvokļos, bet arī birojos, rūpnieciskās ražošanas telpās.

Izšķir vairākus akvāriju veidus:

*pārnēsājamie,
*iebūvētie,
*mājas ārpusē baseinu veidā izveidotie akvāriji.

Īpaši populāri pašlaik pasaulē ir dizaineru veidotie stila akvāriji.

Akvārijs

Latvijā akvārijs daudziem joprojām asociējas ar melnās dzelzs konstrukcijās ievietotu stikla kasti. Jauno tehnoloģiju izmantojums padara akvārijus daudz saudzīgākus pret augiem un dzīvniekiem un pietuvina viņu dzīves apstākļus dabiskajiem.

Liela laukuma stikla plāksnes, caurspīdīgas salaiduma vietas, krāšņa dzīvnieku un augu izvēle padara akvārijus vizuāli īpaši izteiksmīgus. Jo lielāks ir akvārija “ekrāns”, jo tas ir izteiksmīgāks.

Labu Dienu!

 

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *