Nepatikšanu likums, kāpēc ar to saskaras labi cilvēki

Nepatikšanu likums.

Nepatikšanu likums, tā ir āķīga frāze. Ja kas, daudzi ir domājuši par to, kas ir nepatikšanu likums. Teikšu vēl vairāk, kāpēc ar labiem cilvēkiem vienmēr notiek sliktas lietas?

Nepatikšanu likums, vai to var mainīt?

Un ja jā, tad kā? Rakstā apskatīsim netieši jaušamo paradoksu, kāpēc sliktas lietas notiek ar labiem cilvēkiem?
Nepatikšanu likums noteic.

Ja pastāv risks, ka notiks kāda veida nepatikšanas, tad tā noteikti notiks. Tiek atzīmēts, ka šis noteikums visbiežāk attiecas uz tiem, kuri problēmas uztver pārāk nopietni un ļoti uztraucas par neveiksmēm.

Tas noved pie vitalitātes un pozitīvas domāšanas zuduma.

Jūs varat uzskaitīt milzīgu skaitu dzīves situāciju, kas pārbauda labu cilvēku spēku. Taču speciālisti ir pārliecināti, ka pie lielākās daļas savu problēmu vainojams pats cilvēks.

Visums sūta pavedienus, kurus cilvēki vienkārši nepamana, un tāpēc saņem dažādus pārpratumus un nepatikšanas.
Ja runa par visumu, tad ar to saprotu to neredzamo, varbūt Dievu, varbūt eņģeli uz pleca u tt.

Mūsu iespējas ir bezgalīgas, un daudz kas ir atkarīgs no iekšējā noskaņojuma un attieksmes pret dzīvi. Nepatikšanu likums nav nekas cits, kā negatīvas domāšanas, bezatbildības, trauksmes, neracionālas trauksmes un apsēstības ar problēmām rezultāts.

Nepatikšanu likums nav bumeranga likums.

Viss notiek tāpēc, ka daudzu cilvēku prātos ir fiksētas negatīvas programmas. Zems pašvērtējums, pašapziņas trūkums, neuzticēšanās citiem.

Nepatikšanu likums

Viss šis iekšējais negatīvisms piesaista cilvēkam virkni neveiksmju. Lai no tā izvairītos, jums ir jāmaina domāšanas veids un jāpraktizē pozitīva domāšana.

Kā apiet nepatikšanu likumu?

Samaziniet notikuma subjektīvo nozīmi . Pēc psihologu un ezotēriķu domām, šādam likumam ir tik spēcīga ietekme tāpēc, ka cilvēkiem ir vieglāk savās problēmās vainot ārējos apstākļus, nevis sevi.

Viņi ir atlaisti no darba – vainīgi ir priekšnieki, nevis viņu pašu bezatbildība. Eksperti apliecina, ka, lai maldinātu neveiksmes vai nepatikšanu likumu, jāvadās pēc vienkārša likuma.

Dzīve sastāv no 15% notikumu un 85% no tavas reakcijas uz tiem.

Atcerieties domas spēku.

Saskaņā ar ezotērisko mācību, Visums jūtīgi ieklausās mūsu vēlmēs, taču, ja tās ir pārāk spēcīgas, notiek neveiksme un dažādi traucējoši apstākļi.

Ne velti speciālisti iesaka izteikt vēlmes un ļaut tām vaļu, nedomājot par to piepildījumu. Izmantojot šo pieeju un negatīva ietekme tiks samazināta līdz minimumam.

Sāciet domāt pozitīvi.

Pārtrauciet ar šausmām domāt, ka laime nevar ilgt mūžīgi. Trauksme un nemiers ir lielisks pamats, lai aktivizētu krītošās sviestmaizes likumu.
Jā, neviens nav pasargāts no problēmām, bet, ja jūs pastāvīgi zīmējat šausmīgus notikumu attīstības scenārijus savā galvā, tad dzīve sastāvēs no nebeidzamām grūtībām.

Atrisiniet problēmas, tiklīdz tās rodas, tās tīši neieviešot. Ja jums šobrīd ir grūts periods, atcerieties, ka pēc melnās svītras vienmēr nāk balta: problēmas nav mūžīgas.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Nepatikšanu likums, kāpēc ar to saskaras labi cilvēki”

  1. KKK saka:

    Kreņķi ir kreņķi un neko tur nevar darīt!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top