Neizprotamais paradoks, pāreja atpakaļ no vasaras laika

 

 

Būšu viena no tām, kurām pāreja atpakaļ no vasaras laika nepatīk.

Kā es rīkošos!

Es, kā domājams visi… savu pulkstenīti pagriezīšu  25.oktobrī pulksten.4 , naktī no sestdienas uz svētdienu,  vienu stundu atpakaļ.

Protams, ka dzenu joku, to visi dara no rīta, kad ir veiksmīgi pamodušies.

Labi, ka lielākā daļa aparatūras veiksmīgi šo procedūru veic patstāvīgi, bet ir jau daži laikrāži, kas nav draugos ar elektroniku un tie tad ir jāpabīda uz valdības noteikto laiku.

Pavisam oficiāli:

Svētdien, 25.oktobrī, plkst.4.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu atpakaļ.

Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981.gadā. No 1997.gada vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas līdz oktobra pēdējai svētdienai.

Tomēr, šo to neizprotu, lai gan neesmu 100% blondīne (piedod maija) ir nesaprašana par lielo nesaskaņotību valstu starpā.

Krievija un Baltkrievija it kā nepāriet uz ziemas laiku… tātad laika starpība mums ar viņiem būs veselas divas stundas.

Jautāsiet… kāpēc tā ?

Gandrīz vai nezinu!  Piemēram, Ukraina nesekos Krievijas piemēram un pieturēsies lielākās Eiropas daļas tradīcijām pagriežot laikrādi stundu atpakaļ.

Ja par Krieviju, tad tur vis ir ļoti vienkārši un krievu garā. Ja atceraties to laiku, kad Medvedevs bija prezidents un Krievijas cars.

Nu lūk, tad Medvedjevam uzdāvināja ” iphone” kurā nebija funkcijas, kas automātiski pārietu uz ziemas laiku…laikam jautājumu nav, kāpēc Krievija nepāriet uz ziemas laiku ?  

Kā tu skaties uz visām laika grozīšanas peripetijām, vai precīzāk, pāreja atpakaļ no vasaras laika ?

pāreja atpakaļ no vasaras laika Laiks iet, medvežonoks nav vairs prezidents, bet Džobs ir mūžīgā atpūtā. Tomēr, Medvedeva neieviestā pāreja atpakaļ no vasaras laika, Krievijā ir palikusi.

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. laimisk says:

    Mainīt Latvijas standarta laika joslu no UTC+2 uz UTC+3 radītu ne tikai negatīvas konsekvences Latvijas valstij, bet Latvija vairs nebūtu vienā laika joslā ar Lietuvu, Igauniju un Somiju, bet gan mūsu laika josla atbilstu Maskavas laika joslai!

    Tā lūk! Tas atgādinājums visiem tiem, kas parakstījās “mana balss” par pietecināšanos (negrib grozīt pulksteni) Maskavas apkampienos.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu