Neizdevies geju un lezbiešu gājiens vai pasākums Belgradā

 

 

Belgradā ir paredzēts geju un lezbiešu gājiens…

Toties šo gājienu Belgradā negaida un nevēlās.

Belgradas ielās bija izvietoti gājiena pretinieku plakāti ar brīdinājumiem “mēs jūs gaidām”.

Nacionālistiskās kustības “Dveri” – pārstāvis Miroslavs Parovičs, “valsts neko nedara, lai palīdzētu ģimenēm, taču dod atļauju šī pretdabiskā pasākuma rīkošanai. Mēs vēlamies, lai tas tiktu atcelts.”

Tas ko gaidīja arī notika… Sadursmēs, ko svētdien Belgradā izraisīja agresīvi noskaņotu geju praida pretinieku uzbrukumi policijai un homoseksuālistu tiesību aktīvistu demonstrācijas dalībniekiem, ievainoti teju 60 likumsargi un civilisti.

Policija pret protestētājiem raidīja asaru gāzes šāviņus. Agresīvā pūļa savaldīšanas operācijā bija iesaistītas vairākas bruņumašīnas.
Viena praida pretinieku grupa uzbrukusi prezidenta Borisa Tadiča Demokrātiskās partijas birojam, šādi paužot nosodījumu organizācijai, kas atbalstījusi praidu.

Kā liecina televīzija B92, ievainoti kopskaitā 57 cilvēki – 47 policisti un 10 civilisti.

Neizdevies geju un lezbiešu gājiens vai pasākums Belgradā

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *