Neērta saruna, kā to uzsākt lai neaizvainotu pretējo pusi

Neērta saruna.

Par to, kas ir harmoniskas attiecības ir uzrakstīts liels skaits grāmatu arī es esmu pieskārusies šai tēmai no vairākām pusēm. Taču, tajā pašā laikā jūs neatradīsit informāciju par to, kā vadīt sarežģītas un neērtas sarunas.

Kas ir neērta saruna?

Daudz kas, sānsolis, atkarības, slimība utt. Galu galā, tu taču zini vai pat nojauti, ka kopdzīve, vai vienkārši attiecības nav mūžīga idille un savstarpēja sapratne.

Dažreiz mēs esam spiesti runāt ar savu partneri par nepatīkamām un grūtām lietām. Šajā gadījumā tev jābūt īpaši uzmanīgai vai uzmanīgam ja esat vīrietis, jo ​​jūs riskējat aizvainot savu partneri un sabojāt attiecības.

Neērta saruna, kā sagatavoties šādai sarunai?

Kā runāt ar savu partneri par grūtām un neveiklām lietām? Pats pirmais ko tev iesaku, jānogaida piemērots brīdis.

Visam ir savs laiks un vieta. Tāpēc izvēlies īsto brīdi, kad esi gatava (s) runāt ar partneri. Ne ballītē, ne nakts vidū vai agri no rīta. Svarīgi, lai partneris būtu labā garastāvoklī un atpūties, pretējā gadījumā viņš vienkārši sadusmosies.

Var gadīties, ka no dusmām tev neizdosies izbēgt, ja runa ies par sānsoli.

Neērta saruna, mērķis.

Jums jāizlemj par sarunas mērķi. Bieži vien ir vērts par to pastāstīt savam partnerim. Piemēram, jūs vienkārši vēlaties izrunāties, un jūsu otrajai pusei nav jāsaprot problēma. Pietiek tikai klausīties.

Atkārtojiet to, ko vēlaties teikt.

Neērta saruna

Neviens nevēlas agresijas uzliesmojumus sarežģītas sarunas laikā. Ja jau iepriekš padomāsi, kā runāsi ar partneri, tu atbrīvosi sevi no augošās spriedzes. Turklāt tu varēsi pārbaudīt apgalvojumu pareizību, vai tu apvaino savu partneri, vai visi plusi un mīnusi izklausās pareizi.

Neērta saruna, konstruktivitāte un sūdzību neesamība.

Ir svarīgi neaizvainot savu partneri, bet gan atrisināt jautājumu. Tāpēc nevajadzētu kļūt personiskiem un izvirzīt pretenzijas. Mēģiniet sākt dialogu ar projekciju.

Piemēram, tu vēlies savam partnerim pateikt, ka viņam vajadzētu zaudēt svaru. Tā vietā, lai nesakāpinātu teikto, lai gan tā ir patiesība, sniedz piemēru par iedomātu draugu, kuram ir tāda pati problēma, un lūdz padomu.

Ja kas, tas būtu pats nevainīgākais no neērtu sarunu tematiem. Pastāv daudz nepatīkamākas sarunas, bet par tām lasi tālāk.

Ir iespējams un nepieciešams runāt ar savu partneri par to, ko jūs pats piedzīvosiet sarunas laikā. It kā tu izvēlētos sev nevis apsūdzētāja vai vainīgā lomu, bet gan gādīga un uzmanīga sarunu biedra amatu. Parādiet, ka esat gatavs risināt ar jebkuru problēmu.

Neērta saruna, kad tā ir ļoti sāpinoša.

Jā uzminēji un tas būtu attiecības ar precētu vīrieti. Tā ir sarežģīta un pretrunīga tēma. Šādas attiecības ir tik daudzšķautņainas un sarežģītas, ka ne vienmēr ir iespējams noteikt skaidru nostāju šajā jautājumā.

No vienas puses, var būt spēcīgas, spilgtas jūtas un emocijas, un, no otras puses, morāli aspekti un ētiskas dilemmas. Ja esi nolēmusi spert soli šķiršanās virzienā ar savu bijušo, tad padoms ir viens, bet iespējams nežēlīgs.

Nevelc to visu garumā. Negaidi, ka viņš vai viņa sāks to nojaust, tā tu vēl vairak sāpināsi savu, iespējams bijušo partneri.

Neērta saruna, par sānsoli.

Tai jābūt īsai un bez emocijām. Pasaki galveno faktu un neiegrimsti paskaidrojumos kāpēc un kā tas notika. Ja esi izlēmis, tad esi izlēmis. Tomēr, mazliet par mīnusiem ja satiecies ar precētu vīrieti.

Teikšu, ka profilaksei un pārdomām.

Attiecībās ar precētu vīrieti bieži rodas morāls konflikts, jo tas ir ģimenes vērtību un solījumu pārkāpums viņa sievai. Attiecības ar precētu vīrieti var izraisīt viņa ģimenes iznīcināšanu, tostarp psiholoģiskas un emocionālas traumas bērniem un laulātajam.

Šādās attiecībās bieži vien ir nepieciešama slepenība, kas var radīt spriedzi un aizvainojumu starp visām pusēm. Precējies vīrietis var izjust spiedienu un konfliktu starp laulāto un mīļāko, kas var izraisīt neapmierinātību un stresu.

Neērta saruna

Šādas attiecības var izraisīt sociālo stingumu un citu kritiku, kas var radīt papildu stresu. Attiecībās ar precētu vīrieti bieži vien ir neskaidrības par nākotni, jo viņš taču it kā ir uzticīgs savai ģimenei.

Neērta saruna, kā pārtraukt attiecības ar precētu vīrieti.

Attiecību pārtraukšana ar precētu cilvēku var būt grūts un jutīgs process. Svarīgi atcerēties, ka šādā situācijā ir jāievēro ētikas standarti un jāievēro visu pušu intereses.

Vispirms padomājiet par to, kāpēc vēlaties pārtraukt attiecības, protams tas jāizdomā pirms neērtās sarunas ar savu vēl esošo otro pusi. Ir svarīgi būt pārliecinātai par savu lēmumu un saprast savas jūtas.

Mēģiniet atklāti un godīgi sarunāties ar savu otro pusi. Izsakiet savas jūtas un motivāciju, ka pārtrauksiet attiecības un sānsoļus. Ja jūsu partneris piekrīt, pārrunājiet, kā jūs beigsiet attiecības ar citu vīrieti.

Tas var ietvert pārcelšanos uz citu pilsētu vai rajonu utt. Protams, ja viņš piekrīt jums piedot un nesaskata šajā apstāklī tūlītēju attiecību izbeigšanu.

Zinot statistikas datus, jums jāzina, ka 90% vīriešu jums nepiedos.

Ja piedod, tad vai nu viņš pats ir jūs krāpis vai vienkārši tas nav tas vīrietis uz kuru var paļauties nākotnē.
Neērta saruna, fināls un šķiršanās no bijušā.

Centieties aiziet ar cieņu un bez konfliktiem. Atcerieties, cik svarīgi ir saglabāt konfidencialitāti ar kāda cita ģimeni. Neizpaudiet informāciju par attiecībām ar citiem cilvēkiem bez bijušā partnera piekrišanas.

Pēc attiecību beigām dodiet sev laiku atgūties un pārvērtēt. Pievērsiet uzmanību savai fiziskajai un emocionālajai labklājībai. Ja iespējams, izvairieties no kontakta ar savu bijušo, lai atvieglotu emocionālo atkopšanās procesu.

Jebkurā gadījumā jums ir jācenšas veidot veselīgas attiecības nākotnē, kur katrs partneris ir gatavs pielikt pūles kopējai labklājībai.
Sana.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top