Neadekvāts cilvēks, samaziniet ļaunumu no šādām tikšanās reizēm

Neadekvāts cilvēks.

Iespējams, ka tādu cilvēku tipu varam saukt arī par toksisku indivīdu, kas bojā saskarsmi visiem apkārtesošajiem. Ja kas, tāds tipiņš nebūt nav radiācijas upuris! Vai vēl ļaunāk, bioloģiski vīrusu ietekmēts nelaimīgais.

Parunāsim par cilvēku ar šādu izveidojušos personību un nospraudīsim galvenās iezīmes cīņai ar viņa ļaunumu.

Neadekvāts cilvēks, rīcība.

Uzreiz galvenais ieteikums, dalieties savās emocijās tikai ar īstiem draugiem. Ja kaut kas jums ir ļoti svarīgs, nedalieties tajā ar ļaunu cilvēku. Dalieties ar savām domām un emocijām tikai ar tiem cilvēkiem, kuri jūs atbalstīs, uzmundrinās un pacels jūsu garastāvokli. Ja kas, pat ja viņi ir draugi internetā.

Neadekvāts cilvēks, nosakiet stingru robežu.

Nekad nedodiet iespēju ļaunumam jums nodarīt pāri. Sazināties ar šādiem neadekvātiem cilvēkiem virspusēji, tas būtu, bez dziļām sarunām un nekādā ziņā viņiem neizkratiet visus savas dvēseles dziļumus.

Ja tomēr vajag mijiedarboties ar ļauniem un sarežģītiem cilvēkiem, mēģiniet saskarsmi atvieglot līdz minimumam. Runājiet par laikapstākļiem, par to, kāda kafija vai tēja jums garšo, vai par kaut ko citu, kas nevienam nerūp un jums nekaitēs.

neadekvāts cilvēks

Sagatavojiet vairākas tēmas sarunai, lai tās izskatītos dabiskas un relaksētas vai pilnīgi neitrālas.

Esiet īsi!

Nav nepieciešams ilgi runāt ar ļauniem cilvēkiem. Ja galīgi nav citas izejas, tad īsi tērzējiet par laikapstākļiem un turpiniet savu dienu neiedziļinoties apkārtējā sakaitētajā ļaunuma atmosfērā. Jo mazāka ir komunikācija ar šādiem toksiskiem cilvēkiem, jo ​​labāk.

Neadekvāts cilvēks, paslēpiet savus sapņus.

Sazinoties ar šiem cilvēkiem, paturiet savas cerības un sapņus pie sevis. Ļauni un citādi sarežģīti cilvēki pārāk bieži ir jūsu nelabvēļi. Viņi atradīs veidu, kā jūs izsmiet, maldināt vai sagraut jūsu cerības.

Dodiet sev optimisma devu, ko papildiniet ar cerību, tas jūs tuvinās jūsu sapnim nekā šāda tipa cilvēki. Ja gadījumā tāds cilvēks jums jautā, ko jūs mēģināt sasniegt, sakiet: “Es joprojām par to domāju, bet vēl nezinu pareizo ceļu panākumiem!” vai tādā pašā garā, kaut ko neitrālu.

Esiet optimists un pozitīvs attiecībās ar ļauniem cilvēkiem.

Neadekvāts cilvēks, jūsu optimisms.

Neatkarīgi no tā, kā jūs patiesībā jūtaties, īsajā saskarsmē ar šiem cilvēkiem esiet optimists un visnotaļ pozitīvs. Tomēr, toksiski vai ļauni cilvēki tik un tā var jums pateikt kaut ko riebīgu vai dzeļošu, toties, ja viņi jutīs jūsu vājumu, viņu ļaunais vārdu birums būs vēl stiprāks un nežēlīgāks.

Nav labi izlikties, ka viss ir kārtībā sava optimisma apvalkā, bet zini, ka tā ir pašsaglabāšanās. Šīs optimisma bruņas ir paredzētas tikai priekš šiem cilvēkiem.

Neadekvāts cilvēks, neesi neaizsargāts pret viņu.

Jums var rasties kārdinājums mēģināt skaidrot viņam ko labu, ja kas, šādi jūs parādīsiet savu neaizsargātību. Nemēģiniet skaidrot ļaunam cilvēkam, ka tas ko viņi dara, ļoti sāpina, vai vēl sliktāk, nemēģiniet viņiem atklāt savas jūtas.

Neatklājieties un nekļūstiet neaizsargāti ar kādu, kurš neatbilst jūsu drauga statusam.

Nemēģiniet labot to, ko nevar labot.

Dažreiz cilvēki uzskata, ka viņi var mainīt šos toksiskos vai ļaunos cilvēkus, bet ziniet un iegaumējiet, visticamāk jūs to nespēsiet. Netērējiet savu laiku. Tas parasti beidzas ar sāpēm. Jūsu uzdevums nav šādus cilvēkus labot. Vienkārši ejiet savu dzīves ceļu tālāk.

Neadekvāts cilvēks, kā tikt galā ar viņu?

Kā jau rakstīju, ierobežojiet kontaktu skaitu ar šādiem cilvēkiem. Ja nevarat to novērst, saglabājiet mijiedarbību ar viņiem pēc iespējas retāk.
Diemžēl ir apstākļi, kuros jūs nevarat vienkārši norobežoties no noteiktiem cilvēkiem (ģimenes locekļi vai darba kolēģi), bet jūs varat kontrolēt, cik ilgi ar viņiem runājat vai cik bieži jums ar viņiem ir jāsazinās.

IEGAUMĒJIET!

Ierobežojiet savus kontaktus atkarībā no tā, cik bieži ar viņiem tiekaties un cik ilgi ar viņiem runājat. Rezultātā, jūs izslēdzat saziņu ar viņiem, tas ir vienīgais pareizais variants šādās situācijās. Protams, jūs varat viņam skaidrot par pareizu cilvēcisku attieksmi vienam pret otru, bet kā jau rakstīju, tas var dot pozitīvu rezultātu labi ja kādos 5 procentos. Tāpēc, NAV VĒRTS!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top