Nav ticības partijām, balsot par to vai citu varas partiju

Nav ticības partijām!

Būtu jābrīnās, ja tik ekonomiski saspringtā laikā, kad uzņēmumi bankrotē, cilvēki paliek bez darba.  Valstī pasludinātā taupības režīmā, sapņi par algas pieaugumu.

Kā vienmēr, daudziem novīst kā puķe pirmo rudens salnu ledainajās skavās, ļaudis ar nesatricināmu entuziasmu rautos balsot par to vai citu varas partiju.

Turklāt vēl jāņem vērā, ka sabiedrības pesimismu vairojuši ne tikai finansiālie apstākļi, bet arī abi tikko bez rezultāta palikušie referendumi, kas daudziem likuši šaubīties par iespēju valstī ko ietekmēt un mainīt.

Tomēr, politiķiem būtu jāsāk uztraukties.

Situācija kļūst aizvien dramatiskāka, proti, socioloģiskās aptaujas rāda, ka lielākā daļa cilvēku pašlaik vispār neietu vēlēt, atstājot izvēli citu rokās.

Un tikai viena no varas partijām iekļūtu Saeimā – ZZS, kā arī 5 procentu robežu pārvarētu divas partijas no opozīcijas – “Jaunais laiks” un “Saskaņas centrs”, kurš turklāt, ja rīt notiktu vēlēšanas, kļūtu par valdošo spēku mūsu valsts parlamentā.

Iespējams, tāda ir tikai šā brīža versija un līdz Saeimas vēlēšanām 2010.gadā vēl pietiekami laika, lai partijas sasmeltu izgāztos ūdeņus.

Nav ticības partijām
Parlamenta vēlēšanu ģenerālmēģinājums – pašvaldību vēlēšanas – nebūt vairs nav aiz kalniem.

Patiesību sakot, tepat vien – jau nākamā gada jūnijā.

Turpmākais atkarīgs, kā partijas spēs mobilizēties, pārvērtēt savas nostādnes, atjaunināt.

Pašlaik no varas partijām vislielākā sarosīšanās manāma Tautas partijā, kur jau pavisam atklāti meklē jaunu līderi.

Kā pati reālākā tiek minēta pašreizējā iekšlietu ministra Mareka Segliņa kandidatūra, kas mūspusē varētu šķist intriģējoši, jo galu galā Segliņa kungs nāk no Liepājas rajona – no Aizputes.

Pašlaik gan grūti spriest, vai iespējamais jaunais TP vadītājs spēs izcelt vienu no varenākajām varas partijām no krīzes, jo mantojums ir smags.

Gākot no strauji grimstošajiem reitingiem un beidzot ar vienu miljonu latu lielo uzrēķinu, ko sakarā ar vēlēšanu likuma pārkāpumiem atmaksāt Valsts kasē partijai pieprasījis KNAB.

Esi gudrs!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top