Mūzikas filozofija no dizainera Miko un viņa interesantie darbi

Mūzikas filozofija.

Kāpēc mūzikas filozofija un  neparasts dizains plakātā? Tāpēc, ka ietvert mūzikas un dziesmas filozofisko jēgu vai vienkāršā sludinājumu lapā. Ja kas, tas nav nemaz tik viegli.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Mūzikas filozofija, par ko vēstījums.

Mēģināšu paskaidrot, ceru, ka sanāks! Vēstījums tiek noformēts ar dažādu krāsu paleti no pelēka līdz koši kliedzošam. Darbi, vārda tiešā nozīmē, uzrunā jebkuru cilvēku, kurš ir pievērsis uzmanību Miko mākslinieciskajiem darinājumiem.

Ar pārliecību varu teikt, ka dizainerim Miko Toledam (Mico Toledo) ir izdevies piesaistīt mākslas ekspertu un līdzcilvēku uzmanību.

Viņa projekts „Mūzikas Filozofija” savā izpildījuma manierē ir vienkāršs, bet atmiņā paliekošs, virtuozi piemeklētā teksta dēļ. Viņš apvieno pazīstamo dziesmu liriku ar savu grafiku.

Vai tas ir aktuāli un pieņemami? Noteikti jā! Tā jau arī ir filozofija, spēcīga mākslinieka, dizainera skatījumā. Domāju, ka apskatot viņa darbus varēsi pats pārliecināties, ka tie aizķer un liek izlasīt un apvienot tekstu ar mūziku.

Beigšu ar mūžam dzīvo frāzi, “Okay, rock n’roll, the best”, kas ļoti piedien viņa darbiem.

Jā, pavisam piemirsu,  šīs aplikācijas ir kā radītas, iphone un tamlīdzīgiem smārtfoniem, kā ekrāna tapete. Tomēr, vai viņa darbi ir māksla? Domāju, ka jā, jo šeit ir vērojama teksta  mākslinieciska simbioze plakāta formā, kas rezultātā veido baudāmu un oriģinālu darbu.

mūzikas filozofija
Music Philosophy2
Music Philosophy3
Music Philosophy4
Music Philosophy5
Music Philosophy6
Music Philosophy7
Music Philosophy8
Music Philosophy9
Music Philosophy10
Music Philosophy11
Music Philosophy12
Music Philosophy13
Music Philosophy14
Music Philosophy15
Miko darbi ir ideāli savā būtībā, gan abstrakti sajaukti. Tie ir gan statiski, gan kustīgi. Tajos ir jēga, bet jēgai nav definējama satura. Lai kā tu arī nebūtu, mūzika un plakāts ir viena no noslēpumainākajām lietām, kas pilnībā apvij gandrīz katra cilvēka dzīvi.

Tavu un manu, kā arī Miko mūzikas filozofija viņa darbos.

Labu Dienu un izdošanos!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *