Muzikāli aizraujošas ceļojuma sajūtas

23. oktobrī plkst. 19.00 uz Liepājas latviešu biedrības nama skatuves muzikāli aizraujoša ceļojuma sajūtas skatītājiem sniegs enerģiskā Riču ģimene kopā ar ugunīgo dziedātāju Annu Dribas un eksotisko deju teātri „Karinedance”.

Riči plašāku sabiedrības ievērību guva pērn, piedaloties „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos”. Sadarbībā ar izdevniecību „Platforma Records”, šobrīd Riči aktīvi gatavojas savai otrajai koncertturnejai un otrā albuma izdošanai, kas pie klausītājiem nonāks novembra sākumā.

Gan jaunajā albumā, gan koncerttūrē, kopā ar Ričiem, klausītājiem būs iespējams dzirdēt un redzēt jauno dziedātāju Annu Dribas, kuru daudzi, iespējams, atceras kā spāniski temperamentīgo „O! Kartes muzikālās akadēmijas” dalībnieci.
Par savu sadarbību ar grupu Riči Anna saka: „Ļoti priecājos sadarboties, mums ir izveidojusies lieliska draudzība un mūsu kopējais darbs albuma tapšanā ir lielisks piedzīvojums, ko varēšu atcerēties, kad man būs gadi – septiņdesmit…”

Vairākas no jaunajā programmā iekļautajām dziesmām klausītāji jau paspējuši iemīļot, piemēram, šobrīd radiostacijās skanošo singlu „Rudens lietus”, un, tās guvušas atsaucību šīs vasaras muzikālajā koncertuzvedumā „tas trakais Bellakorda šovs!”

Grupas otrā koncerttūre iecerēta kā muzikāli aizraujošs ceļojums, kas ļaus klausītājiem tikties ne tikai ar latviešu, bet arī angļu, itāļu, spāņu, franču, meksikāņu, krievu, un, protams, čigānu tautas populārajām melodijām. Savukārt uz skatuves vienlaikus atradīsies gan latviešu, romu, spāņu, ukraiņu un armēņu tautu pārstāvji.

Gatavojoties jaunajai koncerttūrei daudz tiek domāts par gaismām, skatuves scenogrāfiju, horeogrāfiju un tērpiem, kas viena vakara gaitā tiks mainīti ne reizi vien, ļaujot skatītājiem novērtēt ne tikai Annai īpaši no Spānijas gādātās krāšņās kleitas, bet arī Dailes teātra tērpu mākslinieka Andreja Fiļipova grupai Riči radītos tērpus.

Par uzveduma horeogrāfiju gadās eksotisko deju teātris Karinedance ar tā māksliniecisko vadītāju un horeogrāfi Karine, kuras mākslinieciskais izteiksmes veids pārliecina ar oriģinālām idejām un neatkārtojamu izpildījuma stilu.

Un, kā neiztrūkstoši ikvienā Riču uzstāšanās reizē, arī jaunajā koncerttūrē skatītājus aizraus humors un noteikti tiek solīta arī publikas iesaistīšana koncerta norisē!

Uz tikšanos Liepājā 23. oktobrī!

Ar cieņu un mīlestību,

Riči un Anna Dribas!

LLBN projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Muzikāli aizraujošas ceļojuma sajūtas”

  1. Osis saka:

    Čigāni ir čigāni, nevis spāņi. Tas atgādina, eu, bračiņ, es no REumānijas, mums tagad ir svētki, kuros dāvina vis kaut ko, reku tev zelta ķēde, ja parādīsi ceļu uz lidostu.. utt. Phe.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top