Mūsu niecība neaptveramajā un lielajā kosmosā

 

 

Šodien un arī rīt, kosmosā būs sastopamas planētas, zvaigznes un galaktikas.

Tici vai netici arī visi pārējie kosmosa brīnumi. Kā vērtēt mūsu vietu lielā kosmosa kopainā?

Un vai vispār par to ir jādomā? Vai nepietiek problēmu uz mūsu pašu planētas Zemes?

Domāju, ka nē, jo mērķis ir vienkāršs un saprotams.

Tas būtu izziņu materiāls jauniem astronomijas faniem. Protams uzreiz atvainojiet par tiešumu. Tas būs fakta konstatējums par mūsu niecība kosmosā.

Mazliet taču jāsagrauj doma par ko īpašu un vienreizēju. Ne mēs īpaši ne vienreizēji! Visumā ir objekti, ar kuriem mēs pat neesam salīdzināmi, tik niecīgi mēs esam. Niecību, niecība- pat nezinu teikt kāda pakāpē!

PUTEKLIS!

Vai nav teikts par skaļu?

Domāju, ka Nē !

Ņemsim, piemēram, mūsu sauli. Grūti pat aptvert cik milzīga ir Saule salīdzinājumā ar citām saules sistēmas planētām. Saule ir G2 V klases zvaigzne jeb dzeltenais punduris, kuri ir visai bieži sastopami Piena ceļa galaktikā.

Saule viena pati sastāda 99,9% no visas Saules sistēmas masas, kurā ietilpst planētas, pavadoņi, asteroīdi, meteorīti, komētas un putekļi. Pagaidām tā ir vienīgā zināmā zvaigzne, ap kuru ir sastopama dzīvība.

Cerams, ka ne vienīgā!

Bet kā jau solīju… skatāmies video par mūsu niecību kosmosā vai pareizāk teikt…

MŪSU MAZAJIEM IZMĒRIEM:

Tiešām grandiozi izmēri!

Sargāsim savu Zemi no dažādām kataklizmām un dumjiem politiķiem, kas to vien dara, kā vicina naida un kara cirvi. Liekas, ka nav jāatgādina kurš tas ir, protams, ka Putins.

Labu Dienu!

 

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *