Mugurkauls, atbrīvoties no sāpēm ar vienkāršu vingrinājumu

Mugurkauls.

Vai zināji, ka izmantojot parastu plastmasas pudeli, var efektīvi nostiprināt mugurkaulu un mazināt sāpes? Noteikti, ka nezināji, bet šī metode ir ļoti efektīva.

Tālāk rakstā dalīšos ar ļoti interesantu un iespējams, ka ļoti patīkamu vingrinājumu. Dalīšos par tā priekšrocībām un skaidri parādīšu pareizo izpildes tehniku.

Mugurkauls un plastmasas pudele.

Tikai bez vīpsnāšanas un neticības domai par plastmasas pudeli, vēlreiz atkārtošu, TAS DARBOJAS!

Plastmasas pudele ir lielisks un turklāt jūtams budžeta palīgs, labsajūtas un masāžas veikšanas rīks. Šis inventārs noteikti būs atrodams ikviena mājā.

Ja nu nav, tad nopērc minerālūdeni un iztukšo pudeli, kas turpmāk būs tavs mazā budžeta trenažieris. Tas nozīmē, ka jūs varat sākt praktizēt jau šodien un reāli redzēt tālāk sniegtās metodoloģijas priekšrocības un efektivitāti.

Mugurkauls, iegūstamie labumi.

Vingrinājums ir bezgala vienkāršs! Ripiniet pudeli, kas piepildīta ar ūdeni, guļot uz grīdas. Šeit nav grūti uzminēt, ka šī darbība labvēlīgi ietekmē mūsu mugurkaulu, proti:

*mazina spriedzi un sāpes muguras augšdaļā un muguras lejasdaļā;
*stabilizē asinsriti;
*stiprina muskuļus, palielina to elastību un kustīgumu;
*nodrošina pareizu mugurkaula stāvokli, novērš nepareizu izliekšanās iespēju nākotnē, izlīdzina stāju;
*novērš osteohondrozi un novērš tās attīstību.

Pareiza vingrojuma izpildīšana.

Kā minēts iepriekš, lai izpildītu vingrinājumu, mums ir nepieciešama vienkārša 1,5 vai 2 litru plastmasas pudele. Jūsu ērtībām tā vispirms jāpiepilda ar ūdeni, vēlams siltu.

Atguļamies ar muguru uz grīdas, noliekam pudeli zem muguras lejasdaļas, paceļam elkoņus, uzliekam rokas uz vēdera vai zem pakauša un cik iespējams balstāmies uz pēdām.

Tālāk turpinām pudeles vai skaistāk izsakoties stimulatora vienmērīgu ripināšanu pa visu mugurkaulu, sākot no muguras lejasdaļas sasniedzot kaklu un muguru.

Mugurkauls
Pirmo reizi pietiks ar vingrinājuma izpildi nelielā laika sprīdī. Piemēram, 2-5 minūtes. Laika gaitā jums jāpalielina ilgums un jāsāk ripināt pudele 15 minūtes vai ilgāk, divas reizes dienā.

Ticu, ka sāksi justies ievērojami labāk. Vari par to pastāstīt komentāros, citiem būs interesanti zināt par šo efektīvo mugurkaula ārstēšanas metodi.

Nav ieteicams.
Vingrošana nav ieteicama mugurkaula trūces gadījumā. Ieteicams konsultēties ar ārstu ja jūtat mugurkaulā papildus neērtības un pat sāpes.

Pieci tonusa vingrinājumi kaklam.

Galvas rotācija:
Viegli pagriežot galvu pa labi un pa kreisi, tas palīdzēs izstiept kakla muskuļus. Atkārtojiet kustību vienmērīgi un kontrolējiet amplitūdu, izvairoties no pēkšņām kustībām.

Galvas slīpumi:
Pakāpeniska galvas noliekšana uz priekšu un atpakaļ radīs kakla skriemeļu izstiepšanas efektu. Turiet katru pozīciju dažas sekundes, veicinot muskuļu relaksāciju.

Plecu apļveida kustības:
Gludas apļveida plecu kustības var mazināt kakla spriedzi. Pamodiniet savus muskuļus, griežot plecus uz priekšu un atpakaļ.

Vingrinājums “Balodis”:
Sēdiet ar taisnu muguru un novietojiet rokas uz ceļiem. Lēnām pagrieziet galvu pa kreisi un pa labi, radot papildu stiepšanu kaklā.

Galvas rotācijas vingrinājums:
Sēdiet vai stāviet ar taisnu muguru. Pagrieziet galvu pa labi un pa kreisi, mēģinot pieskarties zodam plecam. Tas stiprinās jūsu kakla muskuļus un uzlabos elastību.

Atcerieties, ka pirms jebkādu vingrinājumu uzsākšanas ieteicams konsultēties ar savu ārstu, īpaši, ja jums ir pamata veselības traucējumi. Integrējiet šos vingrinājumus savā rutīnā, lai saglabātu kakla veselību un mazinātu sāpes.

Esiet laipns pret savu ķermeni!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top