Motocikls, ļoti dārgi un fantastiski skaists un elektrisks

Motocikls.

Uzņēmums Verge Motorcycles ir prezentējis elektrisko motociklu, kas izskatās kā tieši no zinātniskās fantastikas filmas.  Verge TS Ultra riteņi izceļas ar bez gredzenu, bez rumbas dizainu, un jaudīgais motors papildus galvenajām funkcijām kalpo arī kā līdzsvars.

Lai saglabātu smaguma centru, ražotājs novietoja dzinēju aizmugurējā ritenī. No pirmā acu uzmetiena to ir grūti noteikt, jo tas atrodas lokā, un riteņa centrā nav nekā, jo nav ass un spieķu. Taču par visu savu neuzkrītošo dzinēja jauda ir 201 ZS. Ar. pie 885 Nm griezes momenta.

Jaunajam produktam ir ietilpīgs akumulators, kura darbības rādiuss ir 350 kilometri. Elektriskais velosipēds ir aprīkots arī ar sešām vispusīgām kamerām un diviem radariem, kas ziņo vadītājam par tuvojošiem objektiem no aizmugures.

motocikls

Motocikls un elektrība.

Brīdinājumi tiek parādīti īpašā ekrānā, kur atrodas cita informācija – par akumulatora stāvokli un sistēmu kopumā. Turklāt ir iespējams pieslēgties ķiveres audio sistēmai, lai saņemtu visu nepieciešamo informāciju balss uzvedņu veidā.

Fantastiski skaisti!

Verge TS Ultra sākuma cena ir 44 900 USD. Taču būs arī lētākas versijas: TS Pro modelis ar 137 ZS. Ar. par 29 990 USD un TS ar 107 litriem. Ar. par 26 900 USD.

Tagad par ļoti dārgu motociklu, kas tika ražots gandrīz trīspadsmit gadu atpakaļ.

Kompānija „ Ecosse Moto Works”, kas specializējas  ļoti dārgu motociklu izgatavošanā  uz pasūtījumu. Viņi gadus atpakaļ laida pasaulē dārgu mantiņu. Motociklu cienītājiem izsmalcinātu baiku. Motocikls ir nosaukts  īsi, bet trāpīgi „ FE Ti XX” un noteiktā cena 2011. gadā bija 300 000 amerikāņu zaļo dolāru.

Cena ir augsta, bet naudas maisiem tas varētu būt tīri tāds triviāli nenozīmīgs cipars, ja zinām, ka ir rinda pēc  „Bugatti Galibier”,  kāpēc tad nepirkt šo visnotaļ simpātisko braucamrīku, kas būs domāts lielākoties sava statusa izrādīšanai un vari būt pārliecināts, ka dubļus tam neredzēt.

Skaidrs, ka „ FE Ti XX” ir no daudzu gadu braucamrīkiem, teikšu tā: pats dārgākais. Izņemot,  protams, vēsturiskos antikvariāta dārgumus. Motocikls lidos pa šosejām ar 2.4 litrīgu motoru, kas attīstīs 225 zs. spēku. Varētu rasties pamatots jautājums, kas tur tik dārgs ?

motocikls

Visa dārdzība ir unikālu materiālu pielietojumā. Plaši tika izmantoti titāna sakausējumi, stiklašķiedras elementi un speciāla keramika. Dāvanā, kā „Bugatti Galibier” gadījumā, laimīgais īpašnieks dabūs speciālu un dārgu pulksteni.

Un tagad rozīnīte, ko taupīju uz beigām… pirmā motociklu partija tika sūtīta uz Ķīnu, kur tie jau ir izpirkti uz iepriekšēju  pasūtījumu un  priekšapmaksu. Ha, ha, tas trīspadsmit gadus atpakaļ!

Eiropiešiem un jeņķiem bija jāstājas rindā aiz Ķīnas bagātniekiem, tomēr, padomāsim no Latvijas vidusmēra iedzīvotāja pozīcijas vai labāk par to nedomāt, jo tik un tā nepirktu, vēl pie tam 2011.gadā!

Par motociklu 300000 tūkstošus un vēl jāstāv rindā!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top