Motocikla cena trīsimt tūkstošu dolāru pārsteidz.

 

Kompānija „ Ecosse Moto Works”, kas specializējas  ļoti dārgu motociklu izgatavošanā  uz pasūtījumu…  ir laidusi dārgu mantiņu cienītājiem  iegādei  izsmalcinātu baiku.

Motocikls ir nosaukts  īsi, bet trāpīgi „ FE Ti XX” un noteiktā cena ir 300 000 amerikāņu zaļo dolāru.

Cena ir augsta, bet naudas maisiem tas varētu būt tīri tāds triviāli nenozīmīgs cīpars, ja zinām, ka ir izveidojusies rinda pēc  „Bugatti Galibier”,  kāpēc tad nepirkt šo visnotaļ simpatisko braucamrīku, kas būs domāts lielākoties sava statusa izrādīšanai un vari būt pārliecināts …dubļus tam neredzēt.

Skaidrs , ka „ FE Ti XX” ir no jaunajiem braucamrīkiem pats dārgākais…izņemot,  protams, vēsturiskos antikvariāta dārgumus.

Motocikls lidos pa šosejām ar 2.4 litrīgu motoru, kas attīstīs 225 zs. spēku. Varētu rasties pamatots jautājums, kas tur tik dārgs ?

 

Visa dārdzība ir unikālu materiālu pielietojumā. Plaši tika izmantoti titāna sakausējumi, stiklašķiedras elementi un speciāla keramika.

Dāvanā, kā „Bugatti Galibier” gadījumā …laimīgais īpašnieks dabūs speciālu un dārgu pulksteni.

Un tagad rozīnīte, ko taupīju uz beigām… pirmā baiku partija tiek sūtīta uz Ķīnu, kur tie jau ir izpirkti uz iepriekšēju  pasūtījumu un  priekšapmaksu.

Eiropiešiem un jeņķiem jāstājas rindā aiz Ķīnas bagātniekiem… tomēr padomāsim  no Latvijas vidusmēra iedzīvotāja pozīcijas …

Par moci 300000 tūkstošus un vēl jāstāv rindā !

 

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *