Motobraucēju pikets (video)

Šodien uz piketu pie Saeimas bija pulcējušies aptuveni tūkstotis motobraucēju. Daudziem motocikliem uz priekšējiem stikliem ir rakstīts “ekskluzīvs”, atgādinot, ka viens no iepriekš izskanējušajiem argumentiem nodevas palielināšanai bija norādījums, ka motocikls ir ekskluzīvs transporta līdzeklis.

Uz piketētāju plakātiem rakstīti saukļi:

“Ekskluzīvam transportam – ekskluzīvus ceļus!”,”Nelieciet pārkāpt likumu!”, “Izpildīt Latvijas valsts saistības pret Starptautisko Valūtas fondu” – samazināt birokrātisko aparātu…..

Ar saucieniem “Bikses nost!” motociklisti pie Saeimas sagaidīja Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi, kuram nodeva “politisko rezolūciju”.

Sarunu “vešana” ar Saeimas priekšsēdētāju bija uzticēta Vēja brāļu ordeņa prezidentam Aivaram Freimanim jeb Frīdim, kuru motociklisti pat jokojot ar ovācijām aicināja izvirzīt Valsts prezidenta amatam.

Protestētāji pat bija sagatavojuši balonu ar uzrakstu: “Frīdi par prezidentu!”

Man liekas, ka sliktāk jau nebūtu. Zatlers ar ķirurga vēso prātu noskatās, kā griež Tautas dzīvajā miesā bez anistēzijas…un tik pasmaida…

protests 10a

Uzrunājot protestētājus, Frīdis pārmeta valdībai neprasmi rēķināt, norādot, ka no rīta tiek minēts 100 latu nodoklis, pusdienas laikā – 50 lati, bet vakarpusē jau pavisam cits.

Tāpat motociklisti izkliedz saukļus “Lai dzīvo rokeri!” un citus.

protests a

protests6a

protests5as

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top