Money as Debt vai nauda un tās būtība, parādu piramīda
Nauda.
Mūsu dzīvē ir trīs noslēpumi, mīlestība, nauda un parādu piramīda! Jā! Par mīlestību raksta grāmatās un rāda miljoniem reižu filmās. Es pat teiktu, ka daži no mums par mīlestību, varbūt, kaut ko zina, bet vairums tomēr viļas.
Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...Pat teiktu tā, ka pie pareizā abu mīlošo pušu saskaņojuma, mēs nonākam ar lielu kļūdu labošanas darbu. Lai beigās nonāktu pie laimīga laulības dzīves kopsaucēja.
It kā par mīlestību noskaidrojām, tad par mistisko veidojumu nauda, nezinām neko. Nu labi, gandrīz neko!
WHAT IS MONEY? VAI KAS IR NAUDA?
Pavisam īsi dažos teikumos.
Citāti no baņķieru mutes, kas kā zināms, visu šo “naudas zupas katlu” vāra.
Katru reizi, kad banka dod kredītu, izveidojas jauna parāda prasība, jauns bankas rēķins, tātad jauna nauda. ( Graham F.Towers)
Process, kā bankā veidojas nauda ir tik vienkāršs, ka Jūsu prāts tam atsakās ticēt.
( John Kenneth Galbraith )
Dodiet man iespēju taisīt un kontrolēt Valstī naudu un man nav daļas, kas šajā Valstī raksta likumus. ( Mayer Anselm Rothschild )
Kā tas notiek?
Daudzi no mums domā, ka naudu “taisa” Valdība palaižot naudas drukājamo mašīnu vai apturot. No vienas puses tā ir taisnība, bet tā ir tikai viena naudas daļa.
Pārējo naudu “taisa” bankas un tā nauda nav tā, ko Jūs varētu saukt par tīru godīgu naudas pelnīšanas biznesu. Tātad, naudas parādu piramīda un tās “taisīšana” ir netīrie paņēmieni.
Tā sacīt jāsaka, informācija vispārējam prāta līmenim vai vienkāršāk, lai saprastu baņķieru galveno trumpi.
Tas būtu- iedzīvošanās uz citu rēķina. Viltība un pilnīgs nihilisms pret tautu.
KRIPTOVALŪTA.
Vēl viena maldu piramīda. Interesants ir jautājums, vai kriptovalūtas varētu atgūties no pašreizējā krituma un vai tajās būtu vērts investēt.
Šeit ir jāņem vērā vairāki faktori, pirmām kārtām atceroties to, ka vērtībai nav nekādu atskaites punktu, līdz ar to cenas virzība ir neprognozējama.
Turklāt ir jārēķinās, ka pat tad, ja cenas augšupeja notiek ilgākus laika periodus, ir iespējams piedzīvot zaudējumus.
Grozi kā gribi, tirgus virzība nav viendabīga un viena cikla laikā cenas piedzīvo iespaidīgas svārstības, kā rezultātā lēmumi par pirkšanu vai pārdošanu var tikt pieņemti nepareizā brīdī.
Ir pat pētījums, kurā secināts, ka trīs ceturtdaļas investoru, kas ieguldījuši naudu bitkoinos, ir piedzīvojuši zaudējumus. Vairums ieguldītāju vispār ir tendēti zaudēt naudu, un tas attiecas ne tikai uz kriptovalūtām, bet arī citiem finanšu instrumentiem.
Taču šiem “citiem” ir atskaites vērtība un regulēts tirgus, savukārt ieguldījumus kriptovalūtās diezgan droši var pielīdzināt azartspēlēm.
Es pat teiktu klasiska naudas piramīda!
Labu Dienu!