Mobilais telefons var nogalināt

Mobilais telefons.

Ir tas priekšmets, ko nēsājam sev līdzi… VISUR! Mūsdienās tas ir normāli, bet ir briesmas par kuram Tu pat nenojauti. Izrādās, ka baktērijas, kas mīt uz mobilajiem telefoniem ir 18 reizes vairāk.

Jautājums KUR?

Nekā uz vīriešu sabiedriskās tualetes ūdens nolaišanas pogas. Būsim taisnīgi, tas pats attiecas arī uz sieviešu tualetēm. Iespējams, ka klusi, klusi pie sevis teiksi…ŠAUSMAS! NĒ, ŠAUŠALU-ŠAUŠALAS!

Tas ir pilnīgi nopietni un iespējams, ka pat nekavējoši. Tev ir iemesls nopietni pārdomāt par sava mobilā telefona higiēnas jautājumiem.

Protams, baktērijas nespēj kaitēt uzreiz, kad tām pieskaras, lielākā to daļa demonstrē sliktu higiēnas līmeni un var kļūt par auglīgu vidi daudz bīstamāko mikroorganismu attīstībai.

Analīzēs noskaidroja (The Daily Telegraph), ka no 30 telefona aparātiem septiņos aparātos ir ļoti augsts baktēriju līmenis, bet vienā to koncentrācijas līmenis bija tik augsts, ka tā lietošana varēja novest pie nopietnām zarnu darbības problēmām.

Izrādās, baktērijas ļoti vienkārši “ceļo” no viena mobilā tālruņa uz otru brīdī, kad tie tiek nodoti no kāda cilvēka otram.

Mobilais telefons un slimības.

Vai mobilais telefons var būt nopietnas slimības, vai pat nāves iemesls?

Atbilde ir neiepriecinoša… JĀ VAR !

Secinājums ir vienkāršs un pašsaprotams. Ja jau tīram un dezinficējam tualetes un citas netīras vietas, tad Tavs mobilais telefons jāpakļauj tādai pašai procedūrai.

Mobilais telefonsFeiri un citi  gel-veidīgie šķīdumi varētu kaitēt mobilajam telefonam, bet spirtā vai sliktākajā gadījumā… šņabī samitrināta salvete būtu pašā reizē.

Atceries par to, kad kārtējo reizi liksi pie sejas savu netīreli… mobilo telefonu!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top