Mobilais telefons un tehnoloģisks tualetes pods Japānā

 

 

Tualetes pods, arī Āfrikā būs vien pods.

Pareizi, tomēr, Japānā tualetes pods ir tehnoloģiski sarežģīta tehniska ierīce.

Mobilais telefons būs, kā fons mazam ieskatam par japāņu ikdienu un simbiozi ar patīkamiem tehniskiem risinājumiem.

Tomēr visu pēc kārtas. Japāna ir tehnoloģiski attīstīta valsts un ieņem vienu no pirmajam vietām pasaulē dažādos tehniskos izgudrojumos. Patīkami, ka visi šie novatoriskie izgudrojumi atvieglo lielākā vai mazāka mērā Japāņa ikdienas dzīvi.

Par populārākajiem robotikas un elektronikas jauninājumiem jau dzirdēts, bet par to, ka Japāņi ir īsti līderi tualetes aprīkojuma jomā nebūsi dzirdējis.

Tualetes pods.

Gandrīz katrs pods Japānā ir ar apsildāmu vāku, vairāku veidu dušiņām maigo rajonu apmazgāšanai un dažreiz arī žāvētājiem, par muguras balstiem nerunājot.

Poda vadības pultī var saskaitīt 12 pogas – satriecoši un pamācoši citiem.

Nākošais solis šajā jomā ir mobilos telefonus, kas apgādāt ar programmatūru (Check A Toilet), precīzi nosaka jebkurā Japānas pilsēta, kur atrodas šīs visnotaļ jaukās tualetes, protams, būs arī informācija kādus papildus pakalpojumus varēsi dabūt tuvākajā tualetē (iespēja pārtīt bērnu, higiēnas preces, utt.)

 

Tualetes pods

Īsa pamācība tualetes poda lietošanā:

Nu un vēl, no poda uz mobilo.

Ja jau pārgājām uz mobilajiem telefoniem, tad jāatzīmē, ka Japānā var samaksāt par pirkumu veikalos ar “bezkontakta virtuālo maciņu” neizmantojot kredītkarti. Nu tas nebūtu jaunums arī mums, jo necik sen, mēs arī varam šādi pie kases nerēķināties, gan par mazu summu.

Kā pie mums arī viņiem mobilais telefons ir sasaistīts ar tavu bankas kontu un speciālas ierīces maksājuma vietās nolasīs un veiks apmaksas operāciju. Nekādas papildus darbības no maksātāja puses tas neprasa. Japāņi apgalvo,  ka šmaukšanās nav iespējama. Šādas tehnoloģijas Japāņi izmanto ikdienā. Uzsveru, nekādas papildus darbības, telefons var būt pat somā!

Labu Dienu!

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *