Miris mūziķis Mārtiņš Freimanis

Nav vietas lapā lai izteiktu līdzjūtības vārdus tuviniekiem. Zaudēts jauns talantīgs Latvijas iecienīts mūziķis.
Mārtiņš tika ievietots slimnīcā ar smagām pēcgripas komplikācijām…slimība paņēma savu un neļāva Mārtiņam atzīmēt
7. februārī savu 34. dzimšanas dienu.

Mārtiņš Freimanis ir un būs…mūsu sirdīs …savās dziesmā…fanu atmiņās.

Mārtiņš Freimanis kopš 1994. gada nogales bija grupas “Tumsa” solists.
2002. gadā iesākās viņa sadarbība ar Lauri Reiniku, kad Freimanis sarakstīja vārdus viņa komponētajām un izpildītajām dziesmām, kopš tā laika Martiņš ir komponējis dziesmas vairākiem mūziķiem un grupām.
2003. gadā Mārtiņš Freimanis kopā ar Reiniku un Yanu Kay izveidoja grupu F.L.Y., kas ar dziesmu “Hello From Mars” uzvarēja Latvijas Eirovīzijas nacionālajā atlasē.
2004. gadā Freimanis iesāka sadarbību ar grupu Putnu Balle, komponējot viņu dziesmas.
2007. gadā Mārtiņš Freimanis debitēja LTV seriālā “Neprāta cena”. Pēdējos gados mūziķis savas aktiera dotības atklāja seriālā “UgunsGrēks”.

PAPILDINU 03. februārī 2011

Šodien vairāki simti cilvēki ir pulcējušies Rīgas krematorijā, lai pēdējo reizi atvadītos no pāragri mūžībā aizgājušā mūziķa un dzejnieka Mārtiņa Freimaņa.

Mākslinieks aizsaulē tiek pavadīts, tērpts gaišā uzvalkā, kaklasaitē, kā arī zārkā ielikta cepure, kas bija neatņemams mūziķa apģērbu aksesuārs.

Pie zārka sastājušies Freimaņa tuvākie cilvēki, galvenokārt no mākslinieku aprindām, tajā skaitā Lauris Reiniks, Kārlis Būmeisters jeb Kaža, Aleksandra Kurusova un citi.

Atvadīties no Freimaņa ieradušies mūziķi no grupas “Labvēlīgais tips”, aktieri no seriāla “Ugunsgrēks”, Aivars Brīze, režisors Igors Linga, vairāki grupas “Putnu balle” dziedātāji, aktieris Artūrs Skrastiņš, dziedātāja Māra Upmane- Holšteina, Jānis Strapcāns, Elita Mīlgrāve un citi no kompānijas “Mikrofona ieraksti”, Andris Kivičš, Aigars Runčis, kino režisors Jānis Streičs, producents Juris Millers, Guntis Veids no “Credo”, Liene Šomase, kā grupas “Prāta vētra” mūziķi un daudzi citi.

Pēc atvadu ceremonijas Rīgā pelnu urna tiks nogādāta Liepājā, kur 7.februārī Liepājas Latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6, notiks vēl viens atvadīšanās pasākums.

Liepājā atvadu pasākums notiks dienā, kad mūziķim būtu apritējuši 34 gadi. Atvadīties Liepājas Latviešu biedrības namā no Freimaņa varēs no plkst.14 līdz 16. Pasākuma laikā uzstāsies arī dažādi mūziķi, kuri bija Freimaņa draugi.

Mūziķa talanta pielūdzēji Liepājā tiek aicināti nest ziedus, kurus pēc atvadu pasākuma organizētāji novietos dziedātāja piemiņas vietā pie Latvijas 1.Rokkafejnīcas.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

6 Atziņas “Miris mūziķis Mārtiņš Freimanis”

 1. ingus saka:

  Pirmais Jānis Grodums tagat Freimanis… Ak Dievs kas te tagat notiek..? WTF? Lai viņiem vieglas smiltis… 🙁 Patiešām cik cilvēkam maz vajag… kādreiz ar gripu mazliet paslimoja bet neviens nemira no tā..bet tagat… galīgā dirsā…

 2. fffff saka:

  LĪDZJŪTĪBA ! pat pilnīgu neticu.

 3. KS saka:

  Līdzjūtība. Nopietns zaudējums Liepājai un Latvijai.

 4. Kristīne saka:

  Nespēju noticēt :(.. izsaku vislielāko līdzjūtību M. Freimaņa tuviniekiem…
  Un ticiet man, viņš aiz sevis atstājis Liepājai un vina faniem lielu mantojumu – tās ir viņa dziesmas 🙂
  Piedodiet, bet tālāk nevaru neko uzrakstīt, galvā putra, jo nespēju to aptvert….

 5. mirkamula saka:

  …līdzjūtība tuviniekiem..lai vieglas smiltis…

  Skumja zinja:(
  Bērnibas mūzikas elks..

 6. atā saka:

  “Dzīve ir kā tāda normāla kalnu upe, vienkārši ieliec savu laiviņu un brauc. Bez airiem.” /Mārtiņš Freimanis (1977-2011)/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top