Miljonārs, kā tikt pie bagātības, kādām jābūt rakstura iezīmēm

Miljonārs.

Tas ir veiksmīgs un bagāts cilvēks. Nu gan pateicu “jaunumu”, to visi tāpat zina. Taču, kā lai citādi iesāku rakstu un aprakstu miljonāra būtību. Katra cilvēka dzīve ir unikāla.

Daži kļūst par pasaulslaveniem izgudrotājiem, kultūras darbiniekiem un uzņēmējiem.  Citi dzīvo savu dzīvi, nespējot atrast sevi.

Miljonārs var, bet citiem diemžēl nesanāk.

Var šķist, ka iemesls tam ir banāla neveiksme, bet tas tā nav. Daudzi turīgi cilvēki noteikti zina mazo noslēpumu. Ja vēlies gūt panākumus, nenovērtē par zemu pilnvērtīgu ikdienas rituālu spēku.

Miljonārs un disciplīna, bet varbūt tur iejaukts rituāls? Zināms fakts, ka bez pienācīgas disciplīnas nav iespējams kļūt par turīgu cilvēku. Neiet runa par tiem, kas uzvar loterijā vai manto no turīga radinieka.

Šeit un tālāk rakstā par tiem, kuri ir spiesti bruģēt ceļu dzīvē tikai ar saviem spēkiem. Viņi izceļas ar dzelzs raksturu un gribasspēku.

To viņi veido, ievērojot sev noteiktos noteikumus. Jā draugi, viņi neslinko savas bagātības ēnā, bet katru dienu pārvar savu pretestību neko nedarīt.

Piemēram.

“Virgin Group” dibinātājs Ričards Brensons katru dienu ceļas ļoti agri, lai pirms darba uzsākšanas varētu vingrot. “Twitter” dibinātājs un īpašnieks Džeks Dorsijs katru dienu pieņem ledus vannu. Vai viņiem to vajag?

Vajag, lai sevi mobilizētu. Tie ir rituāli, kas palīdz koncentrēties darbam.

Miljonārs un viņa ienākumu noslēpums.

Amerikāņu rakstnieks Tomass Korlijs 5 gadus pētīja 177 miljonāru paradumus, kuriem pašiem izdevās gūt finansiālus panākumus. Viņš atklāja, ka šādiem cilvēkiem ir īpaši ikdienas rituāli. Viens ir tas, ka viņi nepaļaujas tikai uz vienu ienākumu avotu.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem 65% miljonāru ir vismaz 3 ienākumu avoti. Tie izveidojušies pirms pirmā miljona iegūšanas.

Miljonārs

Kā papildu naudas plūsmas piemērus varu minēt nekustamā īpašuma nomu. Populāri ir ieguldījumi vērtspapīros un daļējas īpašumtiesības papildus uzņēmējdarbības veikšanā.

Miljonārs un mentori.

Grāmatas autors Kriss Hogans, ir uzrakstījis grāmatu par miljonāru veiksmes galvenajiem faktoriem. Viņš paskaidro, ka panākumus var sasniegt tikai tad, ja ceļā uz veiksmi un bagātību ir sastapts gudrs skolotājs.

Kopā ar savu komandu viņš pētīja uzvedības modeļus, par 10 000 amerikāņu miljonāru. Izrādījās, ka 86% no viņiem regulāri saņem padomus no mentoriem.

“Mentors ir cilvēks, kurš ir pabeidzis visu, ko jūs tikai plānojat darīt,” raksta Hogans. Norādot uz nepieciešamību lūgt padomu tiem, kas ir vienā un tajā pašā profesionālajā ceļā.  Taču uzsāka to daudz agrāk.

Melnā aita.

Turīgi cilvēki no savas pieredzes zina, ka atšķirība no citiem ir veiksmes recepte. Tieši tādi cilvēki maina mūsu pasauli uz labo pusi.  Pateicoties unikālām idejām un drosmei tos paziņot citiem.

Henrijs Fords, viens no slavenākajiem divdesmitā gadsimta uzņēmējiem, ilgu laiku bija viens no tiem ekscentriskajiem cilvēkiem. Vai tautas valodā viņu raksturojot, kā “melno aitu”.

Tomēr, viņš daudziem norādīja pareizo attīstības ceļu. Tikai daži uzskata, ka spēs izdomāt kaut ko vērtīgu. Ticība savam sapnim palīdzēs nepievērst uzmanību greiziem skatieniem.

Minēšu piemēru.

Izgatavojis savu pirmo automašīnu, viņš ar to izbrauca Detroitas ielās. Automobilis radīja lielu troksni un nobiedēja visus apkārtnes zirgus. Policija, lai gan tajā laikā nebija noteikumu par braukšanas ātrumu, izvirzīja viņam dažādas apsūdzības.

Neskatoties uz pilsētas iedzīvotāju nosodījumu, Fords turpināja praksē pārbaudīt savu lolojumu. Tagad viņš ir pazīstams,  kā pirmo lēto automašīnu radītājs.

Tādas priekšrocības, kas bija cena par automobili, parastajiem cilvēkiem izrādījās kolosālas.

Miljonārs un pamatiezīmes.

Veiksmīgi cilvēki ir neparasti it visā, viņiem ir jābūt ne tikai priekšā visiem, bet arī jāapvieno pilnīgi atšķirīgas īpašības.

Neatlaidīga pārliecība par savām idejām ir tikpat svarīga kā spēja uzklausīt citu viedokli. Ar tās palīdzību jūs varat redzēt sevi no malas un atbrīvoties no uzvedības, kas kaitē jūsu tēlam vai biznesam.

Bijušais Pasaules Bankas prezidents Džims Jongs Kims sacīja:

Uzzināt, ko par jums domā cilvēki, ar kuriem strādājat, vienmēr ir šausmīgi nepatīkami. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs domājat par sevi, apkārtējiem cilvēkiem ir tūkstošiem domu par to, kas jums būtu jāmaina sevī. Man kā vadītājam ir ārkārtīgi svarīgi būt atturīgam un turpināt saņemt atsauksmes, lai kļūtu par savu labāko versiju.

Neatlaidība.

Neatlaidība ir savienojošā sastāvdaļa visās darbībās, kas tiek veiktas, lai sasniegtu mērķi. Spēja neatteikties no tā, ko vēlaties, neskatoties uz šķēršļiem un grūtībām.

Tas atšķir patiesi veiksmīgu cilvēku uz to cilvēku fona, kuri tā cenšas tikai izskatīties.

Gulta.

Rendels Bels pavadīja 25 gadus, sazinoties ar multimiljonāriem. Viņš vēlējās saprast, kāds ir viņu labklājības iemesls. Viens no ieradumiem, ko viņš atradis veiksmīgu cilvēku vidū ir neticams. Es pat teiktu paradoksāls atklājums.

Kā izrādījās, audzi miljonāri no rīta klāj savu gultu. Nu ko, ja tu tā dari, visticamāk kādu dienu pamodīsies, kā veiksmīgs cilvēks.

Daudzi miljonāri teikuši: “Neatstāj novārtā mājsaimniecības pienākumus un centies uzturēt kārtību saviem spēkiem, tad nopelnīsi vairāk”.

Nezinu gan, vai ietaupa uz mājkalpotāja rēķina? Domāju, ka gultas klāšana ir vairāk ieradums. Pat teiktu rituāls, kas palīdz viņiem koncentrēties dienas darbiem. Varbūt, es gan šaubos, tā ir kāda maģija? Kā tu domā, raksta lasītāj?

Uzņemties risku.

Turīgi cilvēki izmēģina jaunas lietas un nebaidās no postošiem rezultātiem. Būdami optimistiski pēc būtības, viņi novērtē savas izredzes gūt panākumus jaunā biznesā. Gadās, ka pat tad, kad neviens no kompanjoniem nepiekrīt viņa izvēlei.

Piemērs.

Interneta kompānijas Amazon dibinātājs Džefs Bezoss ir pasaules bagātāko cilvēku saraksta augšgalā. Uzņēmējs jau no bērnības mīlēja izgatavot ģeniālas ierīces. Viņš absolvēja Prinstonas universitāti, iegūstot elektrotehnikas un datorzinātņu grādu.

Viņš labprāt veicina citu cilvēku sākotnējās iniciatīvas. Viņš ieguldīja 42 miljonus ASV dolāru personīgo līdzekļu. Uzminiet kur?  Daudzi teiktu, nu galīgi garām, bet viņš riskēja.

Viņš ieguldīja naudu mehānisko pulksteņu būvniecībā, kuriem jāstrādā vismaz 10 tūkstošus gadu. Skaidrs, ka nav pārbaudāms vai ierīce kalpos tik ilgi.

Vienīgais, ko varam teikt ar pilnīgu pārliecību, ir tas, ka Bezoss noteikti nav muļķis riskēt ar kapitālu ārkārtas idejas dēļ. Laiks rādīs, bet šādus pulksteņus pirks un pērk par lielu naudu.

Smags darbs.

Daži cenšas iegūt bagātību, saistot to ar dzīvi bez pārlieku tērēšanās. Turīgi cilvēki, viņuprāt, var atļauties jahtas, dārgas automašīnas, luksusa mājas un nebeidzamus ceļojumus.

Diemžēl šis uzskats ir ļoti tālu no patiesības. Patiesībā šādu cilvēku finansiālie panākumi ir saistīti ar diezgan smagu darbu. Viņi strādā daudz vairāk, nekā parasti tiek uzskatīts.

Saskaņā ar žurnāla Forbes veikto miljardieru aptauju, lielākā daļa no viņiem darbā pavada vismaz 60 stundas nedēļā.

Elons Musks, izcils inženieris un uzņēmējs, ir pārliecināts, ka pasauli nevar mainīt, strādājot tikai 40 stundas nedēļā.

Miljonārs

Kādā intervijā viņš pat atzina, ka, vēloties noturēt mūžīgi- mūžos “Teslas rūpnīcas pamatideju” virs ūdens. Laikam tāpēc viņš reiz rūpnīcā pavadīja 120 stundas. To neatstājot un nakšņojot sava lolojuma “cehā”.

Apmēram tā, domāju, ka galveno domu uztvērāt.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *