Mīlestība mācīties, sasniedzams mērķis bērniem ar spēlēm

Mīlestība mācīties.

Spēļu izmantošana, kā izglītojošs līdzeklis veicina dziļāku un labāku spēju iegaumēt un uzzināt nezināmo. Nopietnas spēles ir kļuvušas par spēcīgiem instrumentiem, kas izjauc robežas starp mācīšanos un izklaidi.

Speciālisti pat lieto terminu “Gamification”, lai aprakstītu spēles elementu ieviešanu izglītības procesā, lai padarītu to efektīvāku. Jaunie vecāki, izmēģiniet šos manus padomus, lai palīdzētu jums iedvest bērnā mīlestību mācīties.

Mīlestība mācīties, pārvērtiet skaitļus smieklīgos attēlos.

Ja jūsu bērnam ir grūtības atcerēties skaitļus, izmēģiniet interesantu un radošu pieeju. Vispirms uzrakstiet numuru uz papīra lapiņas. Apskatiet ar bērnu, kā numurs vai cipars izskatās.

Pēc tam pārvērtiet papīra lapiņu ar numuru par putnu, dzīvnieku, ziedu vai jebkuru citu jauku priekšmetu, ieskaitot multfilmu varoņus. To var izdarīt zīmējot vai izmantojot papīra locīšanas metodes.

Mīlestība mācīties, izdomājiet interesantus stāstus kopā ar bērnu.

Šī metode ir piemērota jaunu vārdu apguvei un to vārdu pārskatīšanai, kurus jūsu bērns jau zina. Viss, kas Jums nepieciešams, ir papīrs, zīmuļi un iztēle. Apsēdieties kopā ar savu bērnu un mēģiniet kopā izveidot smieklīgu stāstu: varat sākt ar frāzi “Reiz senos laikos” un izdomāt dažus varoņus, pēc tam lūgt bērnam turpināt stāstu.

Uzzīmējiet stāstu uz papīra lapas, tas patiešām palīdz atcerēties vārdus vēl labāk.

Mīlestība mācīties

Mīlestība mācīties, organizējiet leļļu teātri.

Vēl viens veids, kā paplašināt bērna vārdu krājumu, ir izveidot savu leļļu teātri. Priekšnesumiem varat izmantot parastu kartona kastīti, no atgriezumiem izgatavotas lelles un priekšmetus, kuru vārdi bērnam jāatceras.

Pārvērtiet savu virtuvi par zinātnes laboratoriju.

Ķīmija daudziem bērniem ir grūts temats, taču to ir diezgan viegli padarīt par jautru nodarbi. Pārveidojiet savu virtuvi par laboratoriju kopā ar savu bērnu un veiciet eksperimentus, kas demonstrē ķīmijas likumus. Piemēram, lai runātu par vielu blīvumu, varat izmantot ūdeni, sulu un želeju.

Mīlestība mācīties, burtu medības.

Šī metode palīdzēs jūsu bērnam apgūt burtu pasauli, fotografējot. Dodiet bērnam jūsu veco mobilo tālruni un lūdziet viņam nofotografēt objektu, kura nosaukums sākas ar noteiktu skaņu. Ar skaņu jāsaprot burta nosaukums, a, b c, d…

Tādā veidā jūs varat apgūt visu alfabētu no A līdz Z. Jūsu bērns uzņems desmitiem fotoattēlu, iegaumējot skaņas un izpētot apkārtējo pasauli!
Pēc tam apskatiet uzņemtos fotoattēlus un atkārtojiet ar kādu burtu asociējas katrs attēls

Mīlestība mācīties, pamata matemātika.

“Cepšana” ir ideāls līdzeklis, lai mācītu bērnam vienkāršu matemātiku. Veidojiet cepumus apļos un kvadrātos, pēc tam iemāciet bērnam tos sagriezt uz pusēm, ceturtdaļām un astotdaļās, protams, izmantojot plastmasas nazi.

Mīlestība mācīties

Tas ir lielisks veids, kā apvienot ēdienu gatavošanu ar izglītību un jautrību. Bērniem tas patiks un viņi ar sajūsmu piedalīsies cepumu cepšanas sākuma posmā.

Mīlestība mācīties, matemātika pārtikas preču veikalā.

Banāla iepirkšanās ir iespēja mācīt bērnam reālo un vajadzīgo. Iepriekš izveidojiet pārtikas preču sarakstu un pēc tam, izvēloties preces, palūdziet bērnam pierakstīt katras preces izmaksas.

Kases priekšā kopā var aprēķināt kopējo summu. Pārtikas veikals ir arī laba vieta, kur praktizēt dārzeņu un augļu svēršanu uz svariem. Protams izvērtējot to iespējamo summu naudas izteiksmē atkarībā no svara.

Šādi var apmācīt bērnu kuram jau nav sveši cipari un vienkāršas aritmētiskās darbības, kuras bērns būs apguvis mājas apstākļos.

Pārvērtiet ikdienas pienākumus mācīšanās iespējās.

Piemēram, palūdziet bērnam saskaitīt līdz desmit, kamēr viņš mazgā rokas. Var saskaitīt picas šķēles vai noteikt konkrētus burtus uz pārslu kastēm.
Atkārtojot šīs vienkāršās darbības katru dienu, tā tiks stimulētas jūsu bērna prasmes un atmiņa.

Mīlestība mācīties, izglītojoša telts.

Personīga un mājīga telpa rosinās bērna iztēli. Lai izveidotu šo amatniecības telti, izmantojiet dažus palagus vai segas un pāris spilvenus.
Aiciniet savu bērnu pavadīt kādu laiku teltī ar papīra lapu un zīmuli un ierosiniet viņam uzrakstīt (vai uzzīmēt) stāstu par dažādiem viņam mīļiem varoņiem.

Noderīgi dot uzdevumu par bērna dienas atmiņām. Paprasiet lai viņš tās attēlo zīmējumā. Mudiniet bērnu atrast pareizos vārdus un attēlus, lai izteiktu savas domas un jūtas.

Mīlestība mācīties, pieskarieties un aprakstīt.

Palūdziet bērnam izvēlēties dažādas faktūras priekšmetus (lapas, spalvas, ziedus). Lūdziet viņam izpētīt objektu un aprakstīt tā formu, krāsu, skaņu, ko tas rada, un sajūtu, ko viņš jūt, tam pieskaroties.

Vecāki var izmantot rotaļlietu kā iespēju veidot saikni ar saviem bērniem, vienlaikus mācot viņiem būtiskas prasmes.

Atcerieties, ka rotaļlieta palīdzēs bērnam atpazīt.

 • dažādas krāsas,
 • dažādas formas un figūras,
 • magnēta īpašības,
 • un iemācīties skaitīt un veidot vārdu krājumu spēlējoties.

Rotaļlieta attīsta.

 • pirkstu un roku motoriskās prasmes,
 • kustību koordinācija un abu roku vienlaicīgu lietošana,
 • radošumu un iztēli,
 • atmiņu un uzmanību,
 • telpisko domāšanu un loģiku,
 • runas un komunikācijas prasmes,
 • neatlaidību un citas svarīgas prasmes.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top