Mīlas stāsts, vai esi gatavs atvadīties no savas mīlestības

Mīlas stāsts.

Diezgan bieži, piemēram interneta plašumos, mēs lasām par laimīgu mīlestību. Parasti šādos rakstos ir jūsmīgi teikts par to, kā mīlestība pret otro pusīti mums palīdz attīstīties kopīgai dzīvei.

Par to, cik tas var būt pārsteidzoši un jauki. Tomēr, patiesībā mīlestība ir tāda, ka tā var būt postoša un sāpīga. Tagad atļaušos teikt to, kas daudziem nepatiks.

Sagatavojies uzklausīt dažas nepatīkamas patiesības par mīlestību, par to vienmēr būtu jāatceras, ja jau esi apņēmības pilns, no tās atvadīties.

Mīlas stāsts, cilvēki mainās.

Ja kas, tici vai nē, bet cilvēki mainās! Pat tik lielā mērā, ka tev ar savu otro pusīti var nebūt nekā kopīga. Tu vari pamosties no neziņas un nolemtības sloga, jebkurā nedēļas dienā un pieņemt lēmumu:

“Ziniet, mani vairs neapmierina šīs attiecības, un tāpēc es došos prom.”

Mīlestības patiesība ir tāda, ka cilvēki var mainīties. Turklāt, tavai otrajai pusītei vispār nav pienākuma jums to izskaidrot, KĀPĒC, var palikt neatbiedēts.

Mīlas stāsts, tu arī mainies.

Ikviens, pat viss tuvākais cilvēks jūsu dzīvē var kādu dienu vēlēties visu mainīt, arī jums var būt līdzīga vēlme. Jūsu jūtas, jūsu vajadzības, jūsu sapņi spēj pārveidoties līdz nepazīšanai citiem un brīžiem arī tev.

Iespējams, vēlēsies augt un attīstīties, bet otrā tava pusīte tev traucē. Nepretojieties šim procesam. Ja nejūti vajadzību pieturēties pie “savas vecās versijas”, kļūsti par to, kas patiešām tev ir nepieciešams un tev pašsaprotams.

Mīlas stāsts

Mīlas stāsts, domas.

Patiesība par mīlestību ir tāda, ka attiecībās jūs vienmēr apšaubāt sevi un savas izvēles. Tu sāksi domāt, piemēram, vai esi darījis pietiekami daudz, lai tavs partneris saglabātu mīlestību pret tevi. Ja kas, attiecības ir apdraudētas, ja partneri sāk vainot viens otru par katru kļūdu vai problēmu.

Cietsirdība.

Kad attiecībās pazūd intimitāte, tuvība, kas saistīja divus cilvēkus, vietā nāk cinisms, rūgtums un pesimisms, kuri piespiež cilvēku pastāvīgi aizstāvēties.

Mīlas stāsts, neatrisināti konflikti.

Tas ir normāli – nepiekrist otram. Bet veselīgās attiecībās cilvēki uztver šos brīžus kā veidu, kā labāk saprast vienam otru, uzlabot attiecības. Pāri krīzes apstākļos vai nu nezina, kā atrisināt savas domstarpības vai arī vairāk ieinteresēti “uzvarēt”, nevis mēģināt saprast partneri.

Dominēšana un kontrole.

Kad pāris pārtrauc censties, parādās naids un cīņa par varu. Sākas kliegšana, cietsirdība, skandāli. Dzirdamas sekojošas frāzes: “Kurš tev atļāva pieņemt tādu lēmumu?” “Es zinu, ka man ir taisnība, un tu nepārliecināsi mani par pretējo.”

Neuzticēšanās.

Krāpšana, nodevība un neizpildīti solījumi iznīcina uzticību. Nav uzticības nav ģimenes, to der iegaumēt un negaidīt, ka tas vis pārvēršas atklātā naidā.  Ļaujiet šīm domām nākt un ļaujiet šīm domām iet. Nelabojiet tās, nekoncentrējieties un neatkārtojiet tās, kā vecu sabojātu skaņas ierakstu. Tas vis ir jāizbeidz un bez nožēlas.

Tu šaubīsies par savu nākamo gājienu.

Kad tu aizej prom no kāda vai kaut kā, ko ļoti labi pazīsti, un nonāc tev nezināmā situācijā, ar to var pietikt, lai radītu tev bailes. Tu vari nezināt, kas notiks tālāk, kur doties, pie kā vērsties vai pat nezināt, ko darīt tieši tagad.

Tev jāsaprot, ka pārmaiņas ir norma, un tāpēc tev ir jāatmet vecais un “jāaicina” savā dzīvē jaunas lietas. Jūties brīvs pateikt, ka esi pārmaiņām gatavs, jo tu zini ko esi pelnījis un ko sagaidi.

Mīlas stāstsNešaubieties par šo procesu un nešaubieties par katru soli, ko sper uz savu jauno neatkarīgo versiju.

Mīlas stāsts, vari mīlēt vēlreiz.

Ir variants, kad otrai pusītei esi pieķēries pārāk stipri, pat līdz atkarībai, iznākumā tu sāksi zaudēt savu personību.
Tā ir mīlestības nežēlīgā patiesība.

Ir pienācis laiks to novērst. Atrodi sevi vēlreiz. Tagad tu esat pilnīgi jauns cilvēks.Tu piedzīvoji kaut ko tādu, kas tevi mainīja. Tu sevi sāc labāk saprast. Klausies, cienī un uzticies savai intuīcijai. Galu galā viņa norādīs tev, kur tev jāiet.

Ar laiku lietas kļūs vieglākas. Tici, tā būs!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top