Mēs par Liepāju…

Šā gada 15. septembrī noskaidrosies, vai Liepāja iegūs Eiropas Kultūras galvaspilsētas titulu 2014. gadā. Liepāja ļoti nopietni gatavojas noslēguma prezentācijai un cer uz sabiedrības atbalstu, tāpēc radītas jaunas atbalsta iespējas interneta vidē.

Uzsākot darbu pie Eiropas Kultūras galvaspilsētas projekta izstrādes, Liepājas Kultūras pārvalde izveidoja mājas lapu www.liepaja2014.lv .

Mājas lapā ir iespēja iepazīties ar Eiropas Kultūras galvaspilsētas konkursa ideju un Liepājas pieteikumu, kā arī paust atbalstu Liepājas pietikumam sadaļā „Es par Liepāju!”.

Mājas lapā ikviens var atrast arī informāciju par Liepājā notiekošajiem kultūras pasākumiem, iepazīties ar kultūras projektu konkursiem, izstrādātājiem kultūrpolitikas plānošanas dokumentiem un iegūt citu noderīgu informāciju.

Ikvienam, kurš tic, ka Liepāja 2014. gadā var kļūt par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, ir dota iespēja portālā www.draugiem.lv lejupielādēt “Liepāja2014” „ādiņu”, kā arī dalīties pārdomās, diskutējot par projektu interneta vietnē http://twitter.com/Liepaja2014. Interneta vietnē www.youtube.com un citur internetā atrodams arī Liepājas pieteikuma atbalstītāju video.

Jo projām aktuāla ir balsošana mājas lapā   www.candidatecities.com .
Krista Kalnarāja,
Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde”
Starptautisko sakaru un attīstības projektu vadītāja

PAPILDINĀJUMS…

No trim Latvijas pilsētām, kas cīnījās par izvirzīšanu Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam 2014.gadā, izvēlēta Rīga, šodien Eiropas mājā notikušajā preses konferencē paziņoja Eiropas kultūras galvaspilsētas atlases konkursa žūrijas priekšsēdētājs sers Roberts Skots.

Gala lēmumu par žūrijas izvirzītajām Eiropas kultūras galvaspilsētām pieņems Eiropas Savienības Padome nākamā gada pirmajā pusē. Visticamāk, gan Rīga, gan otra kandidāte – Zviedrijas pilsēta Umea saņems Padomes apstiprinājumu.

“Vispirms vēlos apsveikt mūs visus – Liepāju, Cēsis un Rīgu – ar lielisko veikumu. Visas pilsētas aizvadītā pusotra gada garumā ieguldīja daudz spēka, lai sagatavotu un vairākās kārtās aizstāvētu savu pilsētu pieteikumus. Varu apliecināt, ka Liepājas komanda šim uzdevumam pievērsās ar lielu atbildību un degsmi. Pati projekta tapšana bija ļoti demokrātiska, jo bija iniciatīva, kas nāca no kultūras ļaudīm. Liepājai bija spēcīgi atbalstītāji gan neklātienē, gan klātienē, to vidū Vaira Vīķe-Freiberga un Andris Jaunsleinis, tāpat kā labi padomdevēji un komandas biedri kā Daniels Pavļuts, Ēriks Stendzenieks un citi,” norāda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. “Apsveicu Rīgu ar uzvaru, taču zinu, ka bez Liepājas, Cēsu un citu izcilu Latvijas kultūras pilsētu līdzdalības Eiropas kultūras gadu Rīgai būs grūti īstenot, tāpēc apliecinu Liepājas gatavību sadarboties,”

papildina U. Sesks.

Šoreiz nekā, bet tāpēc jau Liepāja nav sliktāka. Liepājnieki to zina…


Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *