Mēs esam pārāki pār citiem

Pārāki pār citiem.

Tā es domāju par speciālo signālu (bākuguņu un sirēnu) izmantošanu netraferētās mašīnās. Nav pretenziju par policijas, ātrajiem un ugunsdzēsēju trafareto auto.  Skaidrs un saprotams iemesls speciālo signālu lietošanā. Latvijas amatpersonas un militāristi ir citās domās.

Jo vairāk zilo bākuguņu uz ceļiem 2010. gadā, jo labāk.

Pārāki pār citiem

Pārāki pār citiem.

Līdzīgi kā vairākas citas drošības struktūras, arī Militārās izlūkošanas un drošības dienests varēs braukt ar zilām bākugunīm, skaņu iekārtām un bez speciālā krāsojuma, paredz valdības apstiprinātie Ministru kabineta noteikumi par operatīvajiem transporta līdzekļiem.

Kārtējais valdības stulbais lēmums doma, ka militārā izlūkošana un drošības dienests brauc izlūkot..…

slēpti no ienaidnieka modrās acs, bet ar iedegtām bākugunīm un sirēnām liekas jocīga.

Vēl vairāk uzjautrina Aizsardzības ministrijas skaidrojums :

… izlūkošanas un pretizlūkošanas pasākumu veikšanai un drošības pasākumu nodrošināšanai nacionālajai drošībai svarīgos objektos nepieciešama uzmanību maz piesaistoša, bet ātra un efektīva operatīva darbība,” skaidro Aizsardzības ministrija.

Nu jā… ar iedegtām zilajām bākugunīm un gaudojošām sirēnām…

Atgādinu, ka patlaban noteikumi paredz, ka tiesības lietot speciālās skaņas iekārtas un braukt automašīnās bez speciālā krāsojuma ir Valsts policijai, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam, Militārajai policijai, Drošības policijai un Saeimas Kancelejai, lai nodrošinātu Saeimas priekšsēdētāja drošu un netraucētu pārvietošanos.

Drīz būs jārīko zilo spainīšu akcijas, kas ir populāras Maskavā, jo tur ar bākugunīm pārvietojas katrs, kam ir pāris miljonu kontā…
Akcija ir komiska, bet uzmanību piesaistoša.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top