Mēneša griezumā jūtami izdevumi.

train_regular
Ir lietas, kas par sevi mums atgādinās ar Jaunā Gada pirmajām dienām. Viena no tām ir pārvietošanās iespēja, kas kļūs dārgāka.
No 1.janvāra dārgākas kļūs gan vilcienu, gan autobusu biļetes. Vilcienu biļetes sadārdzināsies vidēji par 30%, un tas saistīts gan ar dzelzceļa infrastruktūras izmantošanas izmaksu pieaugumu, gan pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes palielinājumu. Līdz šim sabiedriskajam transportam tika piemērota samazinātā nodokļa likme 5% apmērā, turpmāk — 10%. Vilciena biļete braucienam pirmos 14 kilometrus sadārdzināsies par 10 santīmiem, par 50 kilometru braucienu — par 41 santīmu, par 100 kilometru braucienu — par 58 santīmiem.
Autotransporta direkcijā norāda, ka autobusos, kuri pietur katrā pieturā, brauciens kļūs dārgākas vidēji par 5—20%, bet eksprešos — apmēram par 30%.
Lai arī vilcienu biļešu sadārdzinājums ir lielāks — vidēji par 30%, tas joprojām paliks lētākais sabiedriskais transports. Kaut gan starpība starp maksu par braucienu ar autobusu un vilcienu nu kļūs mazāka. Mēneša griezumā jūtami izdevumi un ja vēl atceras pārējos krīzes jaukumus, tad nu ir kā ir……..

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

vilcienss

train_regular1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *