Melo – M Liepājā

„Melo – M” Liepājā sniegs šogad vienīgo rokkoncertu trim čelliem

Čellu trio „Melo – M” 21.augustā plkst. 19:00 Liepājas koncertdārzā „Pūt, Vējiņi” sniegs šogad vienīgo rokmūzikas koncertu Latvijā trim čelliem un sitamajiem instrumentiem.

Koncerta programmā skanēs daudzi latviešu mūzikas skaņdarbi, kuri grupas koncertos nav atskaņoti ļoti ilgu laiku, piemēram, „Līvu” „Dzimtā valodā”, versija par „SkyForger” dziesmu „Kad ūsiņš jāj” un citas pazīstamas latviešu rokmūzikas dziesmas „Melo – M” aranžējumā.

Kopā ar čellu trio Liepājas koncertā muzicēs bundzinieks Vilnis Krieviņš. Sastāvā ar sitamajiem instrumentiem čellu trio „,Melo – M” Latvijā nav muzicējis vairāk nekā gadu, tādēļ šis koncerts būs īpašs un atšķirsies no pērn un šopavasar notikušajiem trunejas „Around The World” koncertiem.

„Šī būs vienreizēja iespēja atkal dzirdēt „Melo – M” īpašā rokmūzikas skanējumā. Tieši tāpēc koncerts notiek Liepājā, kur ir bagātīgas roka tradīcijas. Pēc ilgas koncertsezonas spēlējot pasaules tautu mūziku trijatā jutām, ka ir nepieciešams viens skaļāks un trakulīgāks koncerts. Arī koncerta repertuārs būs īpašs, tāpēc aicinām visus, kas vēlas dzirdēt rokmūziku trīs čellu izpildījumā doties uz Liepāju,” skaidro grupas mūziķi.

Čellu trio „Melo – M” nesen atgriezās no Krievijas, kur kopā ar Krievijas kvartetu “Terem” un simfonisko orķestri uzstāsies D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskās filharmonijas Lielajā zālē. Koncerts notika pateicoties „Melo – M” gūtajiem panākumiem martā notikušajā pirmajā starptautiskajā izpildītāju konkursā „Terem Crossover Competition”.

„Melo – M” rokkoncerts Liepājas koncertdārzā „Pūt, vējiņi” notiks 21. augustā plkst 19.00.

Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu servisa” kasēs un internetā

PAPILDINU15.08.2010

Gatavojoties 21. augustā Liepājas koncertestrādē „Pūt, vējiņi” gaidāmajam rokkoncertam, „Melo – M” čellisti pēc vasaras atvaļinājuma atsākuši aktīvas koncertgaitas.

„Jau labu laiku aktīvi strādājam mēģinājumos un varam atklāt, ka koncerts būs jestrs un enerģisks, turklāt daudz skaļāks nekā koncerti kur muzicējam tikai ar čelliem. Jūtam, ka Liepāja būs īstā vieta, kur noturēt šādu koncertu, jo no iepriekšējās turnejas mums palikušas ļoti labas atmiņas. Nebūs melots, ja teiksim, ka šobrīd savas dienas pavadām tieši šī koncerta gaidās, jo būs gan īpašs repertuārs, gan atkalredzēšanās ar Vilni Krieviņu un Liepājas publiku” teic „Melo – M” čellisti.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top