Melnā sestdiena Jaunzelandei (video)

Melnā sestdiena Jaunzelandei (video)Jaunzēlandes pilsētā Kraistčērčā naktī uz sestdienu notikusi septiņas balles spēcīga zemestrīce, izsludināts ārkārtas stāvoklis, ziņo ārvalstu masu mediji.

Pazemes grūdieni ilguši 40 sekundes. Ar stikla lauskām un ēku gruvešiem ievainoti divi cilvēki, informē vietējās varas iestādes.
Vietējā policija ziņo, ka zemestrīce izpostījusi daudzas ēkas un ceļus, pilsētā uz laiku pārtraukta elektropadeve.

Melnā sestdiena Jaunzelandei (video)

Ar to viss nebeidzās, jo tanī pašā ‘melnajā sestdienā’ tūristu iecienītā vietā nogāzusies un sadegusi izpletņlēcēju lidmašīna, nogalinot deviņus cilvēkus, tostarp četrus ārzemniekus, ziņo policija un mediji.

Lidmašīna nogāzusies netālu no skrejceļa pie Foksa šļūdoņa, kas ir galvenais tūrisma objekts Jaunzēlandes Dienvidsalas rietumu piekrastē.

“Visi deviņi lidmašīnā bijušie cilvēki gājuši bojā,” sacīja policijas preses pārstāvis. Bojā gājuši pilots, četri jaunzēlandieši un tūristi no Īrijas, Anglijas, Austrālijas un Vācijas.

Jāpiebilst, ka pēcgrūdieni ir jūtami arī 5.septembrī….vai tā nav ‘melnā strīpa’ jaunzelandiešiem ?

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *