Melnā pirmdiena,24.novembris tuvojas.

Kas tad nu, melnā pirmdiena ?

Droši vien esi dzirdējis par melnajām 13.datuma piektdienām! Vēl jau ir arī citas dzīves un datumu sakritības, kas mūsu ikdienu iezīmē melnos, nelaimi vēstošos rāmīšos.

Ja domājiet, ka pirms Helovīna trakulībām baidu, tad klau, ko ziņo mēdijos “Guardian”.

Nosaukts masīva uzbrukuma datums (24.novembris) datoriem.

Tev un man un visai interneta lielajai saimei jābūt modrai un šajā dienā lieki no interneta “nesūknēt” failus. Jā, vēstulītes, kuras liekas šaubīgas neatvērt, (runāt klusi un acis tās acis uz augšu necelt – joks 😉 ).

Ja nopietni, tad firma PC Tools ir paziņojusi, ka izanalizējot 500. tūkstoši vīrusu kodu un “interneta tārpu” uzvedības modeli ir konstatēts…

Taisni šajā datumā hakeri centīsies tikt pie kredītkaršu numuriem interneta veikalos. Par banālu interneta vietņu uzlaušanu pat nav vērts pieminēt, esam jau apraduši.

Pats iespējamākais scenārijs ir ļaundabīga koda ieviešana tavā datorā, kas hakeriem palīdzēs tavu datoru padarīt pa zombiju. Parasti šādi inficēti datori piedalās hakeru masīvos uzbrukumos serveriem, kuros ir interneta vietnes ar saturu, kas ir pretējs hakeru grupu viedoklim.

Varu atgādināt, ka šie “vīrusi” un “tārpiņi”, gadījumā, jau ir tavā datorā tie var aktivizēsies taisni 24.novembrī. Cerēsim, ka nekas briesmīgs nenotiks, ne jau pirmo gadu mūs baida, bet der atcerēties:

SARGIES PATS UN DIEVS TEVI SARGĀS

Melnā pirmdiena

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Melnā pirmdiena,24.novembris tuvojas.”

 1. laimisk saka:

  Vai jums šķiet, ka datoram ir vīruss?

  Microsoft Safety Scanner ir bezmaksas lejupielādējams drošības rīks, kas pēc pieprasījuma nodrošina pārbaudi un palīdz likvidēt vīrusus, spiegprogrammatūras un citas ļaunprātīgas programmatūras. Tas darbojas kopā ar jau esošo pretvīrusu programmatūru.

  Piezīme: Microsoft Safety Scanner ir derīgs 10 dienas pēc lejupielādes. Lai atkārtoti veiktu pārbaudi, izmantojot jaunākās definīcijas par aizsardzību pret ļaunprātīgām programmatūrām, lejupielādējiet un vēlreiz palaidiet Microsoft Safety Scanner.

  http://windows.microsoft.com/lv-lv/windows/security-essentials-download

  Microsoft Safety Scanner neaizvieto pretvīrusu programmatūru, kas sniedz pastāvīgu aizsardzību.

  Lai reāllaikā aizsargātu mājas vai nelielus uzņēmuma datorus pret vīrusiem, spiegprogrammatūrām un citām ļaunprātīgām programmatūrām, lejupielādējiet Microsoft Security Essentials.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top