Mazā Koka Liepāja.

Koka Liepāja.

Nodibinājums „Dzintara lapsas fonds” ar Valsts Kultūrkapitāla fonda Kurzemes programmas līdzfinansējumu turpina realizēt projektu ,Mazā Koka Liepāja un aicina uz retrospektīvu izstādi, Mazā Koka Liepāja.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Projekts „ Mazā Koka Liepāja” tika atbalstīts 2014.gada 20.maijā un pirmās darbnīcas notika 2014. gada 12.jūlijā, darbnīcas tika realizētas līdz pat augusta beigām.

Projekta ietvaros bērni un viņu vecāki devās ekskursijā pa Liepāju zinoša vēsturnieka, Gunāra Silakaktiņa, pavadījumā un iepazina Liepājas kultūrvēsturisko mantojumu – koka arhitektūru.

Klausījās patiesus stāstus par seno Liepāju un Liepājniekiem. Darbnīcu ietvaros tika fotografēts, skicēts , līmēts, naglots. Tika būvēta „Mazā Koka Liepāja”, lai pēcāk no tā visa tiktu izveidota Liepājai veltīta dizaina pastkaršu sērija „Mazā Koka Liepāja.”

Izstāde tiks atklāta 8.decembrī, plkst.17:00 Liepājas latviešu biedrības namā, izstāde būs apskatāma līdz 5. janvārim.

Dizaina pastkartītes „Mazā Koka Liepāja” tiks laistas apgrozībā decembra beigās. Informācijai sekot līdzi var šeit: www.facebook.com/DzintaraLapsa

Sazināties ar mums var rakstot uz e-pastu: dzintaralapsasfonds@gmail.com Vai zvanot uz +371 28203770 (Aija)

Paldies visiem mazajiem un lielajiem Liepājniekiem, kuri piedalījās darbnīcās „Mazā Koka Liepāja” un svētīgu jums visiem adventes laiku!

Mazā Koka Liepāja

Atbalstot šo jauko pasākumu, maza artaviņa arī no manis.

Liepājā ir arī tādas dzīvojamās mājas, kas kopš 2001. gada 26. marta atzītas par valsts nozīmes pieminekļiem. Arhitektūra par kuru ir jāstāsta un jāsaglabā nākotnes paaudzēm, kā mūsu laikmeta spoguli.

Pievērsiet uzmanību fotogrāfijās (ŠEIT) iemūžinātajām dzīvojamajām mājām, kas ir vizuāli pievilcīgas… ar skaistiem arhitektūras elementiem un noteikti būtu saglabājamas, kā nozīmīgs kultūrvēsturisks mantojums.

Vēsturiskā koka apbūve, ko lielākoties veido dzīvojamās ēkas, ir viens no pilsētas lielākajiem lepnumiem. Greznākās koka ēkas saglabājušās Jūrmalas parka teritorijas tuvumā bijušajos vasarnīcu rajonos.

Greznākās koka ēkas saglabājušās Jūrmalas parka teritorijas tuvumā bijušajos vasarnīcu rajonos – Dzintaru, Liepu, Peldu, L.Hika un A.Vites ielā.

Labu Dienu!

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *