MAXIMA X veikala apmeklētājiem “dāvanā” maksas stāvvieta

Maksas stāvvieta.

Ir pašvaldības maksas autostāvvietas un tādas kur jāmaksā veikala autostāvvietā. Konkrēti MAXIMA X Ganību iela 167, Liepāja.

Maksas stāvvieta vietā, kur kādreiz.

Jā, varēja brīvi novietot automašīnu, tagad ir izveidota maksas autostāvvieta. Bez liekiem spriedelējumiem izslēdzu šo veikalu no apmeklējumu saraksta.

Ir taču vēl citi veikali, kas necenšas apgrūtināt pircēju pat stāvvietā!

Iespējams iegādāties stundas biļetes!  1 h – 2,00 EUR, starp citu sabiedriskās Liepājas autostāvvietās viena stunda 0,50 EUR.

Maksas stāvvieta

Autostāvvietas izmantošanas biļetes par turpmāko autostāvvietas izmantošanas laiku, kā arī ārpus veikala darba laika, iespējams iegādāties lietojot Mobilly vai Autlo aplikāciju.

Maksas stāvvieta

Nav nemaz tik lēti, lai neteiktu vairāk! Vai izvēloties tarifu zonu LG  tīmekļa vietnē www.eparking.lv, izvēloties autostāvvietu MAXIMA Ganību.

Taisnības labad jāsaka, ka ir iespēja stāvēt bez maksas.

Veikala apmeklētājiem pieejams autostāvvietas bezmaksas izmantošanas laiks, kur pirmās autostāvvietas 60minūtes ir bezmaksas.

Toties jāizdara papildus darbību, reģistrējot automašīnas valsts reģistrācijas numuru reģistrācijas automātā.
Dīvaina darbība, kas kavēs veikala apmeklējumu.

Tas reģistrācijas skapis atrodas iepirkšanās centra ieejās vējtverī. Var gadīties, ka būs jāstāv rindā!
Bezmaksas laiks pieejams veikala darba laikā, pēc tam jāmaksā.

Maksas stāvvieta

Maksas autostāvvietas Liepājā.

Liepājā kopumā ir 22 pašvaldības maksas autostāvvietas, kurās vienlaicīgi kopā var novietot 520 automašīnas. Tās uztur un apsaimnieko SIA „Liepājas autostāvvietas”.

Maksas autostāvvietas darba laiks ir no plkst. 8.00–18.00 darba dienās un sestdienās. Ārpus norādītā darba laika, svētdienās un svētku dienās stāvvietas ir bez maksas.

Tāpat autostāvvietu bez maksas ir tiesības lietot invalīdiem, kuriem ir speciālie transporta līdzekļi, operatīvajam transportam, pildot dienesta pienākumus, kā arī elektromobiļa vadītājiem.

Maksas autostāvvietu tarifs:

20 minūtes – 0,30 EUR (minimālais samaksas apjoms);
1 stunda – 0,50 EUR;
Katra nākamā stunda papildus 0,50 EUR;
Solis 0,05 EUR.

Secinājums, MAXIMA X Ganību iela 167, Liepājā ir ar apgrūtinājumu! Man tas nepatīk un es šo veikaliņu vairāk neapmeklēšu. Iesaku to darīt arī citiem autobraucējiem.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

5 Atziņas “MAXIMA X veikala apmeklētājiem “dāvanā” maksas stāvvieta”

 1. šofers saka:

  Piemērots mirklis lai slauktu tautu, ei maksima, par krīzi neesi dzirdējis! MAITA!

 2. Ansis L saka:

  Šāds gājiens neies cauri! Ierosinu apiet ar līkumu maxima veikalu. Kritīsies apmeklējumu skaits un atcels šo dumjību. Tas jādara, kamēr citi veikali nenoskatās šo muļķību.

 3. Jurijs saka:

  Магазин построен в неудобном месте, вокруг нет домов, жители которых ставят на этой стоянке машины, рядом есть пустая огромная площадка. Причин, сделать парковку рядом с Максима не было.
  Мне неудобно что-то заполнять, я просто стал игнорировать этот магазин.

 4. sers saka:

  Jau ne pirmo reizi izraisījusies diskusija par autostāvvietu biznesā ietekmīgās firmas attieksmi pret klientiem, kuri novieto automašīnas pie veikaliem, kur pirmā stunda paredzēta bezmaksas stāvēšana.

  Esot situācijas, kad stāvvietu apkalpotāji izrakstot kvītis, pat nesagaidot, kamēr klients aizies līdz iebraukšanas laika reģistrācijas vietai, vai pat bezmaksas stāvēšanas laikā.

 5. cilvēks saka:

  Kamēr gāju reģistrēt auto, tikmēr soda kvīti jau līmē uz loga. Paspēju notvert aiz rokas, bet šis aizbildinājās, ka vairs neko nevar labot, lai rakstot pretenziju e-pastā.

  Tūlīt pat zvanīju, bet telefons neatbild. Pēc tam atnāca atbilde, ka O burta vietā varbūt esmu ievadījis nulli. Samaksāju, jo negribēju tērēt laiku

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top