Mati, neliels ticējumu apkopojums par cilvēka matiem

Mati ir vai to nav!

Loģiski, vai ne! Tomēr, ir ticējumi no praktizējošo raganu puses. Kā man zināms Liepājā ir gan raganas , gan spoku mājas.  Par to sīkāk zinātu stāstīt žurnāliste un TV redaktore Inese Ķestere.

Mati, tomēr, mēs par raganām.

Mūsdienās būt par raganu nav bīstami un necienīgi, bet pilnībā cienījami un pat izdevīgi. Jo daudzi, jo daudzi tic viņu teiktajam.

Mati, ko zina raganas.

Mēs visi zinām, ka mati uztur enerģētisko saikni ar Kosmosu.  Ir arī zināms, ka tikai viens mats raganas rokās dot viņai visu informāciju par tevi. Tā pat ragana var  uzlikt lāstu.

mati

Mūsu senči vienmēr ir bijuši piesardzīgi pret jebkādiem rituāliem, kas saistīti ar matiem. Šīs zināšanas  ir saglabājušās līdz mūsu laikam.

Nedrīkst dalīt vienu ķemmi diviem cilvēkiem.

Katram ir jābūt savai personīgajai ķemmei. Jautājums šeit nav tikai higiēnisks. Ja aizdodat savu ķemmi draugam, viņš negribot atņems jūsu enerģiju. Tādējādi biolauks vājinās, aizsardzība ir salauzta.

Grūtniecēm nedrīkst griezt matus.

Tiklīdz sieviete uzzina, ka ir bērniņa gaidībās, friziera apmeklējumi jāizbeidz. Lieta tāda, ka šādā veidā viņa pārtrauc savu saikni ar Kosmosu un līdz ar to arī ar nedzimušā mazuļa dvēseli.

Ticēt vai nē, bet raganas to zina.

Ja mati no ķemmes tiek iemesti ugunī.

Matus nedrīkst izmest pa vējam.  Ja putns, ar taviem izmestajiem matiem taisīs ligzdu,  tad visu mūžu tevi vajā galvassāpes. Nav vēlams  matus nomest zemē, tā ir slimība. Vislabāk matus mest ugunī.

Pēc saulrieta.

Mūsu vecmāmiņas zināja, ka pēc saulrieta matus nedrīkst ķemmēt vai pīt bizēs.  J-ūs varat zaudēt savu matiskaistumu. Labāk to darīt no rīta.

Jūs neesat frizieris.

Ja jūs pats apgriežat matus, jūs varat krasi mainīt savu likteni. Un ne vienmēr uz to labāko. Raganas zina teikt, ka šādā gadījumā nepieciešami speciāli buramie vārdi. Kurus zina tikai viņas.

Viena dzimuma.

Ja sieviete izvēlas sieviešu meistaru, tad frizieris uzlādē viņu ar savu sievišķo enerģiju. Vīrietim matus labāk griezt pie vīriešu meistara.

Meitene friziere var pārgriezt mīlas saites, kas noved pie strīdiem un šķiršanās. Ja vēl friziere ir pa pusei burve ar raganas iemaņām, tad viņa var ar jums izdarīt visu ko.

Mati bērniem.

Pirms gada vecuma tos nav vēlams griezt. Pirmā nogrieztā matu sauja jāievieto mazā maisiņā un jāuzglabā. Ja ģimenē saslimst kāds no radiniekiem, tad viņam šo somiņu var pakārt kaklā, lai mazuļa mati palīdzētu uzveikt slimību. Tā lūk!

Esiet modrs un uzmanīgs pret saviem matiem, nenovērtējiet par zemu to spēku un nozīmi. Ticēt raganai vai arī nē, nezinu, bet daudzi tic. Pastiprināts pieprasījums pēc burvestībām un maģijas no to apbrīnotāju puses ir kļuvis par pieprasītu eksotiku. Es pat teiktu- profesiju.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top