Maskavas šausmas, imigrantam nogriež galvu.


Neonacisma uzplaukums un neiecietība pret imigrantiem, tā var raksturot 21.gadsimta Krieviju. Atsaucos uz avīzē La Repubblica publicēto materiālu, kur žurnālists Leonardo Koena apraksta rasistisko noskaņojumu kāds valda Krievijas galvaspilsētā metas baisi. Pie Maskavas rajona pašvaldības( Maskavas, Možaiska rajona) ēkas urnā atrod cilvēka galvu, pēc kriminālistu vērtējuma 20-25 gadus veca vīrieša , domājams ieceļojuša no Aizkaukāzu republikas. Vēlāk noskaidrojās, ka tas ir krievu nacionālistu grupējuma darbs, ko viņi ar vēstulēm dažādām organizācijām pat ‘Amnesty International’ , klāt pieliekot foto apstiprināja ciniskā tekstā: “Это подарок московским чиновникам от русских граждан, которые больше не могут оставаться безразличными, которые больше не могут мириться с агрессивным нашествием иностранцев в наш город”. Vēl jāpiebilst, ka Krievijā neonacistu, ksenofobu, rasistu grupējumi aug un jūtot savu nesodāmību rīkojas arvien nežēlīgāk.
Pirmajos 2008.gada mēnešos Maskavā tika nogalināti uz rasu naida pamata 114 cilvēki un sakropļoti 357 cilvēki. Neviļus rodas jautājums, kur mūsdienu pasaulē atdzimst fašisms. Atbilde, ceru, nolasāma rakstā.

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

2 komentāri par “Maskavas šausmas, imigrantam nogriež galvu.

  • uz
    Patstāvīgs links

    Un kur arī vispār cilvēkiem prāts braukt dzīvot uz Krieviju? Nezinu, cik stipri jābūt galvu saspiedušam, lai par savu mājvietu izvēlētos Krieviju..

  • uz
    Patstāvīgs links

    Bet problēma ir tā,ka Krievijā un it sevišķi lielpilsētās ir liels ieceļotāju daudzums no kaukāza un bijušjām āzijas PSRS republikām.Saprotams,ka vienkāršam krievijas iedzīvotājam tas sen ir noriebies.Arī mūsu Centrāltirgū viss pieder kukāziešiem.Tikai aiz letes stāv vietējie babuļi.Analoģiski,kā daudzi restorāni,krogi un,galu galā,legalizētais azartspēļu bizness pieder krievu-kaukāziešu bandītiem…

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *