Maskavas šausmas, imigrantam nogriež galvu.

2 d184d0b0d181d0b8d181d182d0b8
Neonacisma uzplaukums un neiecietība pret imigrantiem, tā var raksturot 21.gadsimta Krieviju. Atsaucos uz avīzē La Repubblica publicēto materiālu, kur žurnālists Leonardo Koena apraksta rasistisko noskaņojumu kāds valda Krievijas galvaspilsētā metas baisi. Pie Maskavas rajona pašvaldības( Maskavas, Možaiska rajona) ēkas urnā atrod cilvēka galvu, pēc kriminālistu vērtējuma 20-25 gadus veca vīrieša , domājams ieceļojuša no Aizkaukāzu republikas. Vēlāk noskaidrojās, ka tas ir krievu nacionālistu grupējuma darbs, ko viņi ar vēstulēm dažādām organizācijām pat ‘Amnesty International’ , klāt pieliekot foto apstiprināja ciniskā tekstā: “Это подарок московским чиновникам от русских граждан, которые больше не могут оставаться безразличными, которые больше не могут мириться с агрессивным нашествием иностранцев в наш город”. Vēl jāpiebilst, ka Krievijā neonacistu, ksenofobu, rasistu grupējumi aug un jūtot savu nesodāmību rīkojas arvien nežēlīgāk.
Pirmajos 2008.gada mēnešos Maskavā tika nogalināti uz rasu naida pamata 114 cilvēki un sakropļoti 357 cilvēki. Neviļus rodas jautājums, kur mūsdienu pasaulē atdzimst fašisms. Atbilde, ceru, nolasāma rakstā.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

7492204 rm2007 spb 10 900

a 25

rossija1 0

2 komentāri par “Maskavas šausmas, imigrantam nogriež galvu.

  • .
    Saite

    Un kur arī vispār cilvēkiem prāts braukt dzīvot uz Krieviju? Nezinu, cik stipri jābūt galvu saspiedušam, lai par savu mājvietu izvēlētos Krieviju..

  • .
    Saite

    Bet problēma ir tā,ka Krievijā un it sevišķi lielpilsētās ir liels ieceļotāju daudzums no kaukāza un bijušjām āzijas PSRS republikām.Saprotams,ka vienkāršam krievijas iedzīvotājam tas sen ir noriebies.Arī mūsu Centrāltirgū viss pieder kukāziešiem.Tikai aiz letes stāv vietējie babuļi.Analoģiski,kā daudzi restorāni,krogi un,galu galā,legalizētais azartspēļu bizness pieder krievu-kaukāziešu bandītiem…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *