Maršruta izmaiņas iebraucot Liepājā

Ilgi gaidītie uzlabojumi Liepājas satiksmes plūsmā sāk pamazām īstenoties. Jau 10.novembrī satiksmei atklās jauno Liepājas ostas auto pievadceļu, kas savienos Rīgas-Liepājas šoseju ar Pulvera ielas apli Liepājā.

Pilnīgi jauns risinājums piemērots jaunā autoceļa pieslēgumam Brīvības ielai vai autoceļam Liepāja – Rīga (A9). Satiksmi šeit regulēs luksofors.
Braucot Liepājas virzienā ir izveidots V veida krustojums. Veicot kreiso pagriezienu varēs nokļūt uz Brīvības ielas (tagad slēgta), bet braucot taisni pa jauno ceļu līdz Pulvera ielas aplim un tālāk – uz ostu.

Izmaiņas satiksmes plūsmas organizēšanā būs arī 14. novembra bulvāra un jaunā Liepājas ostas pievadceļa krustojumā.
Turpmāk galvenais ceļš būs jaunais ostas pievadceļš (Pulvera iela), bet braucot pa 14. novembra bulvāri autovadītājiem būs jāapstājas ne tikai pie „STOP” zīmes pie dzelzceļa pārbrauktuves, bet arī pie „STOP” zīmes, kas būs uzstādīta pirms jaunā ceļa.

Lielākās izmaiņas būs Pulvera ielas aplī, kas ir ļoti sarežģītas konfigurācijas krustojums. Ja līdz šim Pulvera ielas aplim bija trīs pieslēgumi un virzienā no Cukura ielas uz ostu bija galvenais ceļš, tad situācija būtiski mainīsies pēc jaunā Liepājas ostas auto pievadceļa atvēršanas satiksmei.
Turpmāk Pulvera ielas aplis darbosies kā apļveida krustojums ar četriem vienādas nozīmes pieslēgumiem, kur pilnvērtīgi darbosies apļveida kustības noteikumi.

Tā lūk…gaidīsim Brīvības ielas nobeiguma akordus un vērieniego Ganību ielas,  kā arī Zirņu ielas projektu īstenošanu dzīvē.
Pēc visiem šiem uzlabojumiem ir pamatotas cerības uz raitāku pārvietošanos Liepājā…lai gan tas notiks ne ātrāk, kā 2012.gadā…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top