M.Segliņš par TP dibināšanas manifestā teikto

 

 

Mareks Segliņš uzsvēra, ka “Tautas partijas spēks ir tā cilvēki visā Latvijā un aicināja visus partijas biedrus aktīvi strādāt kopīgo mērķu vārdā.” “Mēs strādāsim katrs atsevišķi un kopā vienotā komandā, kas apliecinās savu spēku un atbildību sabiedrības priekšā,” teica Segliņš.

Segliņš arī nāca klajā ar aicinājumu jauniem cilvēkiem aktīvāk iesaistīties uzņēmējdarbībā. Iekšlietu ministrs arī uzskata, ka valsts drošības nostiprināšanai būtiski ir atjaunot dienesta dzīvojamās platības būvniecību policistiem reģionos.

Lai kliedētu sabiedrībā cirkulējošās baumas, ka TP dos prioritāti sadarbībai ar Krieviju, Segliņš uzsvēra, ka TP arī turpmāk uzstāsies par Latviju kā nacionālu valsti, kura saista savu labklājību un drošību ar ES un NATO.

Lai stiprinātu saikni ar TP biedriem reģionos Segliņš rosināja reizi divās nedēļās rīkot paplašinātas TP valdes sēdes, kurās tiks aicināts piedalīties arī partiju reģionālo nodaļu pārstāvji. Jau ziņots, ka partijas kongresā uz partijas priekšsēdētāja amatu kandidēja tikai Segliņš.

Kongresu delegāti TP priekšsēdētāja vēlēšanām izvirzīja arī Gundara Bērziņa, Māra Kučinska un TP dibinātāja Andra Šķēles kandidatūras, bet viņi no piedāvājuma kandidēt attiecās. Šķēles kandidatūras nominēšanu priekšsēdētaja amatam delegāti uzņēma ar vētrainiem aplausiem.

Mareks Segliņš

Līdzšinējais priekšsēdētājs Aigars Kalvītis savā runā atzinās, ka viņam šodien “tāda nedaudz emocionāli sarežģīta sajūta.” Kalvītis apgalvoja, ka ir strādājis, nerēķinoties ne ar laiku, ne veselību, izliekot visu. Viņš paziņoja, ka ir nolēmis nekandidēt uz partijas priekšsēdētāja amatu un pieļāva: “varbūt kādi atviegloti uzelpos: visiem mīļš nekad nebūsi.”

Kalvītis zinot, ka daudziem esot bijis netīkams, “varbūt ērts karikatūras zīmēšanai, toties ļoti neērts stumdīšanai un bīdīšanai, to vai citu spēku pavadā. Var jau jau būt ka pēcteči mani ilgi izsmies par septiņiem treknajiem gadiem, tāpat kā Godmanim piemin taupības krāsniņas, teica Kalvītis.

Kalvītis atzina, ka “ir jādod vieta jauniem līderiem” un pauda atbalstu Segliņam, kuram, pēc Kalvīša teiktā, piemīt gan spēks, gan zināšanas, gan politiskā pieredze.

“Uzskatu, ka viņš ir īstais vīrs īstajā brīdī, tikai neaizmirsīsim, ka mums visiem viņam ir jāpalīdz,” teica Kalvītis. Jau ziņots, ka kongresā notiks TP priekšsēdētāja, valdes, revīzijas komisijas un goda tiesas vēlēšanas, saskaņā ar statūtiem kongresa darbā jāpiedalās vismaz pusei no TP

Personīgi es Kalvītim neticu, un ja viņš kādu slavina, tad arī tas “varonis” ir zem manas šaubu lupas.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *