Manai Dzimtenei simtā Dzimšanas Diena, 18. novembris

 

 

Man prieks, jo pavisam drīz būs simtā Dzimšanas Diena!

Pie tam, tas ir patiess prieks, ka ir tik daudz informācijas par to, kas ir Lāčplēša diena, kas ir 18.novembris, un visi mazi vai lieli tomēr iegaumē šo informāciju.

Man prieks ir arī par to, ka es un mana ģimene ir šeit un mēs varēsim reāli izbaudīt krāšņo uguņošanu par godu Latvijai.

Un tomēr, ir arī skumji, ka tik daudzi Latvieši ir zaudējuši būtisko!

Tavi lauki ir tukši, Tavas fabrikas ir tukšiem logiem un mazie laucinieki apjukušām acīm lūkojas uz aizslēgtām pagasta lauku skolas durvīm. Žēl to bērnu, kuri ar saviem vecākiem sarunājas ar interneta palīdzību.

SKUMJI!

Vai tas ir normāli, ka viss, kas bija ņemams par pamatu jaunai iekārtai, jaunai izaugsmei tika nolīdzināts līdz ar zemi? To ieguva un kabatās sabāza tikai daži, kas saucās par tautas kalpiem, lai gan klusībā viņi sevi dēvē par sabiedrības “krējumu”.

No Taviem Dainu skapjiem un tautas mutes nāk tik daudz patiesības par to, ka nevar raust tikai sev, dalīšanās un līdzcilvēku sapratne, palīdzība ir patiesās vērtības.

Cik mēs tālu esam tikuši???

Gribu novēlēt saviem tautiešiem, kas ir palikuši šeit pie Latvijas – turamies, jo zeme bez tautas nav nekas un tie pāris miljonāri būs pirmie, kas aizšausies uz savām salām pasaules plašajās ārēs.

Varbūt ir laiks piecelties kājās, pietiek strādāt kaut kādās svešās zemēs par trauku mazgātājiem, gultu klājējiem un galdu novācējiem ar savu augstāko izglītību.

Tas ir bezjēdzīgi ar savām zināšanām braukt …kaut kur nezin kur ….un darīt darbus, kur pat ar pamatskolas izglītību ir par daudz.

Šī ir mūsu zeme, šie ir mūsu lauki, mūsu ceļi un mūsu mājas, un ar kādām tiesībām pāris saujas deputātu lems kā mums būs dzīvot – nabadzībā un parādos?

Kas ir devis viņiem tiesības tērēt mūsu nodokļu naudu, vizinoties šurpu turpu pa kaut kādiem mistiskiem komandējumiem un neko labu arī neiesākot, kurš ir devis viņiem tiesības atņemt mūsu bērniem vecākus un izglītību?

Viņi pat nav spējīgi izveidot valdību! Ķīviņi un amatu dalīšana! KAUNS UN NEGODS!

Es novēlu Latvija, mana zeme, lai beidzot arī tiem kuriem ir dota lemtspēja un virzītājspēks, savas prāta spējas liktu lietā valsts attīstībā un nevis savas individuālās saimniecības attīstībā, lai viņi pildītu valsts bankas un nevis personīgos kontus.

Es novēlu Tev šajā dzimšanas dienā gudru, strādīgu valdību, gudrus un priecīgus pavalstniekus un visus tos, kam ir nācies klupt, lai viņi pieceltos un paši novāktu no savas takas šos klupšanas akmeņus.

Lai viss labais piepildās!!!

Simtā Dzimšanas Diena, Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Manai Dzimtenei simtā Dzimšanas Diena, 18. novembris”

  1. Žanis saka:

    Mani uztrauc nesakārtotā tieslietu sistēma un maksātnespējas administratoru patvaļa! Mani uztrauc nodokļu sarežģītā nodokļu sistēma! Mani uztrauc OIK! Tāpat mani uztrauc pelēkie kardināli- mistiskie partiju sponsori!

    Mani uztrauc ar darbiniekiem uzblīdušās pašvaldības, kas kļuvušas par valsti Valstī ar radiem draugiem un savējiem!

  2. kronbergs saka:

    Starp citu, tautieši, Latvijā ir palikušas tikai divas latviešu partijas par kurām ir vērts balsot KPV LV un JKP.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top