Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Man prieks …pie tam patiess prieks, ka ir tik daudz informācijas par to, kas ir Lāčplēša diena, kas ir 18.novembris, un visi mazi vai lieli tomēr iegaumē šo informāciju.
Man prieks ir arī par to, ka es un mana ģimene ir šeit un mēs varēsim reāli izbaudīt krāšņo uguņošanu par godu Latvijai.

Un tomēr ir arī skumji, ka tik daudzi Latviju ir nodevuši …. Tavi lauki ir tukši, Tavas fabrikas ir tukšiem logiem un mazie laucinieki apjukušām acīm lūkojas uz aizslēgtām pagasta lauku skolas durvīm, un man žēl to bērnu , kuri ar saviem vecākiem sarunājas ar interneta palīdzību.

Saki vai tas ir normāli, ka viss, kas bija ņemams par pamatu jaunai iekārtai, jaunai izaugsmei tika nolīdzināts līdz ar zemi un no tā ieguva un kabatās sabāza tikai daži, kas saucās par tautas kalpiem, lai gan klusībā viņi sevi dēvē par sabiedrības “krējumu”.

No Taviem Dainu skapjiem un tautas mutes nāk tik daudz patiesības par to, ka nevar raust tikai sev, dalīšanās un līdzcilvēku sapratne, palīdzība ir patiesās vērtības, tikai cik mēs tālu esam tikuši???

Es tikai gribu novēlēt saviem tautiešiem, kas ir palikuši šeit pie Latvijas – turamies, jo zeme bez tautas nav nekas un tie pāris miljonāri būs pirmie, kas aizšausies uz savām salām pasaules plašajās ārēs.

Varbūt ir laiks piecelties kājās un pietiek strādāt kaut kādās svešās zemēs par trauku mazgātājiem, gultu klājējiem un galdu novācējiem ar savām augstākajām izglītībām.
Tas ir bezjēdzīgi ar savām zināšanām braukt …kaut kur nezin kur ….un darīt darbus, kur pat ar pamatskolas izglītību ir par daudz.

Varbūt valdībai tieši tāpēc tas ir izdevīgi, ka uzņēmīgākie dodas prom, jo pārejie nav tik skaļi, lai varētu kaut ko iebilst pret šo vājprātu , kas notiekās pēdejos gadus.

Šī ir mūsu zeme, šie ir mūsu lauki, mūsu ceļi un mūsu mājas, un ar kādām tiesībām pāris saujas deputātu lems kā mums būs dzīvot – nabadzībā un parādos?

Kas ir devis viņiem tiesības tērēt mūsu nodokļu naudu, vizinoties šurpu turpu pa kaut kādiem mistiskiem komandējumiem un neko labu arī neiesākot, kurš ir devis viņiem tiesības atņemt mūsu bērniem vecākus un izglītību?

Es novēlu Latvija, mana zeme, lai beidzot arī tiem kuriem ir dota lemtspēja un virzītājspēks, savas prāta spējas liktu lietā valsts attīstībā un nevis savas individuālās saimniecības attīstībā, lai viņi pildītu valsts bankas un nevis personīgos kontus.

Es novēlu Tev šajā dzimšanas dienā gudru, strādīgu valdību, gudrus un priecīgus pavalstniekus un visus tos, kam ir nācies klupt, lai viņi pieceltos un paši novāktu no savas takas šos klupšanas akmeņus, un lai tie, kam gribas pelnīt naudu mazgājot traukus, to varētu ļoti labi darīt šeit pat – Latvijas restorānos un pelnīt tik pat cik Londonas.

Lai viss labais piepildās!!!

Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Manai Dzimtenei Dzimšanas Diena.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

septiņpatsmit − 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Šī vietne izmanto Akismet, lai samazinātu surogātpastu. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.
Atgriezties uz augšu