Man nelaimējas loterijā, kāpēc es nevaru laimēt lielo laimestu

 

 

Jā, tā tas ir, man nelaimējas loterijā!

Vienīgais mierinājums, ka es tāds neesmu viens.

Tomēr, var rasties aizdomu mākonis par loteriju godīgumu.

Kāpēc es vispār piedalos šādā bezcerīgā pasākumā? Stulbi, bet tā ir cerība uz brīnumu, jo lielais loterijas laimests mums visiem ir lielais sapnis uz pēkšņu labklājību.

Laimēt vēlas visi!

Es un arī Tu, kas lasa šīs rindas, ir iedomājies ko darītu, ja pēkšņi laimētu dažus miljonus, ko darītu, ja vienā mirklī kļūtu stāvus bagāts.

Tomēr, sapņi lai paliek sapņiem, mēs parunāsim kāpēc nelaimējas loterijā.

Pirmkārt, visas loterijas ir balstītas uz rīkotāju lielas peļņas gūšanu, tāpēc nav brīnums, ka loteriju rīkotāju ir iemīļojuši saukli:

“Ja nepērc loterijas biļetes, nesūdzies, ka nekad neko nevinnē!”

Kas notiek realitātē! Es pērku, bet man kritiski nelaimējas loterijā. Vai es esmu īpašs nelaimes putns?

Protams, ka nē!

Parunāsim sīkāk, kāpēc nelaimējas loterijā.

Par piemēru ieskatam, kā tas notiek, minēšu momentloterijas, kas sastopamas kioskos un pārējās tirdzniecības vietās. Protams, lielākā daļa ir tukšas un ja gadās laimests, tas ir mazs un diezgan nenozīmīgs, ja salīdzina ar loterijas solīto.

Vai nu es to nosapņoju, vai man kāds to izstāstīja, bet viss ir līdz smieklīgumam vienkārši. Loterijas biļetes tiek izgatavotas tipogrāfijā. Izložu rīkotājs gatavo produkciju saņem sašķirotu pa kastītēm.

Tukšās atsevišķi, mazie laimesti atsevišķi un lielais laimests, kā Jūs saprotat, arī tiek nosūtīts atsevišķā iepakojumā.
Ko Jūs darītu, kā loterijas rīkotājs, lai gūtu lielāku peļņu?

PAREIZI, LIELO LAIMESTU NEMAZ NEIEVIETOTU KOPĒJĀ IZLOŽU “KATLĀ”!

Neviens to nevarētu pārbaudīt un ja rastos kādas inspekcijas pārbaude, nav jābūt Gudini, lai veikli visu nokārtotu.
Izredzes laimēt skaitļu loterijās un vinnēt džekpotu ir naivas, pat ja Jūs pieturaties pie tiem pašiem numuriem vairākus gadus.

Jūs varat nelaimēt nevienu lielo laimestu.

nelaimējas loterijā

Vai esat ievērojuši, ka viss process pērkot biļeti ir kompjuterizēts, protams, tas pats notiek piedaloties interneta izlozēs. Nu tad iedomājaties, kā rīkosies loterijas īpašnieks, lai gūtu maksimālo peļņu. Protams viss ir nosapņots, bet katrā sapnī ir kripata taisnības.

Jūsu skaitļi, ko esat nostrīpojuši, tiek apstrādāti ar speciālu programmu, kas sistematizē un izskaitļo kombinācijas, kas nevinnēs.

Teiksi, bet izloze notiek televīzijas pārraidēs!

Jā, bet ne tiešraidē. Vai esat ievērojuši, kā tiek samontēta pārraide. Ar iztrūkstošiem kadriem un bez komisijas kas to uzrauga. Teikt jau var, ka viņi ir, bet es viņus neredzu.

Eurojackpot

Ta ir skaitļu loterija, kurā ir iespējams laimēt pat vairākus miljonus Eiro. Šī loterija, kā jau vēsta tās nosaukums, ir pieejama Eiropā. Šī loterija ir pieejama 17 dažādās Eiropas valstīs, tostarp arī Latvijā.

Vai esat ievērojuši, ka vienmēr vinnētāji ir no Norvēģijas, Vācijas un dažreiz no Somijas. Ne reizi no Baltijas valstīm! Tāpēc, ka lielie vinnesti tiek sadalīti tām valstīm, kas vairāk ir ieguldījuši loterijā.

Kāda ir izeja no mūžīgā statusa- man nelaimējas loterijā?

FORMULAS

Loteriju spēlētāji (atkarīgie) izmanto un pilnveido formulas, kas apvieno visticamāko skaitļu secību, kas laimēs nākamajā loterijas izlozē.

Formula prognozēs labākos skaitļus un pēc tam ieteiks labāko veidu, kā tos apvienot un piešķirt spēlētājam lielākas izredzes laimēt lielo balvu vai uzminēt vismaz dažus no laimīgajiem skaitļiem.

Tomēr tici man, tas nestrādā!

Veiksme ir ļoti mainīga un neparedzama, mēs nekad nezinām vai šodien ir veiksmīga diena un, ja ir, vai tas atteiksies arī uz loterijām.

Izmantot veselo saprātu, lai neiekristu atkarībā, loterijā laimēt var jebkurš, kurš piedalās ar vienu nosacījumu, ja loterija ir godīga un laimētāji nav noteikti jau iepriekš.

Netērējiet to naudu, ko Jūs nevarat atļauties zaudēt. Varbūt, Jūsu laimīgā loterija ir kur citur, laba veselība, saticība, labs darbs.

Veiksmi un labu dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Man nelaimējas loterijā, kāpēc es nevaru laimēt lielo laimestu”

  1. Jurka saka:

    Fakts, es tāds pats pamuļķis, pērku un viss pa tukšo!

  2. Petja Hahlamov saka:

    Tas pats ir ar čeku loteriju, vinne tiek VID darbiniekiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top