Apmeklēsim mākslas darbu izstādi, Krāsu vētra.

 

 

 

Krāsu vētra, tieši tā var raksturot tās izjūtas, kas rodas apmeklējot šo izstādi.

Jau otro reizi Liepājas Centra sākumskolas 5.-6.klašu skolēni mīļi aicina Jūs ielūkoties Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā.

Tur no 2. Līdz 30. septembrim būs skatāma mākslas darbu izstāde “KRĀSU VĒTRA”.

Skolēni jau otro mācību gadu ar savu bērna bijību un vizuālās mākslas skolotājas Etijas atbalstu un drauga plecu, lai ko sacīs un ko domās citi, ir uzdrošinājušies parādīt savus veikumus un panākumus mākslas jomā.

Izstādē redzami ne tikai skolēnu vizuālās mākslas fakultatīva apmeklējuma zīmējumi, bet arī pilsētas olimpiādes godalgotie darbi un mājturības nodarbībās radītās sienas gleznas.

Krāsu vētra

Ar skolēniem kopā vienā solī ejot, tapa arī pašas skolotājas Etijas Gorbantes lielformāta darbs, kas pēc pašas atzinuma ir liels ieguvums bērniem- iespēja redzēt un vērot mākslinieka darba procesu.

Izstādē būs aplūkojams arī šis mākslas darbs.

Izstādes organizatore Etija Gorbante

Ieteiktu visiem vecākiem apmeklēt šo izstādi, jo radoša darba piemērs no vienaudžiem ir labākais stimuls rosināt arī Jūsu bērnā sapratni par skaisto zīmējumā, gleznā.

Tātad, bez domāšanas par aizņemtību, visi apmeklēsim līdz 30.septembrim izstādi Liepājas Latviešu biedrības nama izstāžu galerijā.

Atgādināšu ,ka izstādē redzami ne tikai skolēnu vizuālās mākslas fakultatīva apmeklējuma zīmējumi, bet arī pilsētas olimpiādes godalgotie darbi un mājturības nodarbībās radītās sienas gleznas.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top