Māksla ar skrūvēm un dzelžiem, aizraušanās nopietnam vīram

Māksla, skrūves un dzelži nopietnam vīram!

Džosa Veltona (Josh Welton)  aizraušanos varētu raksturot īsi. Māksla, dažādu dzelžu un  konstrukciju pārvēršana nozīmīgos darbos. Tik tiešām, skrūve un garāžu dzelžu pārpalikumi tiek savienoti kopā ar metināmā aparāta palīdzību.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Māksla, ar izdomu un gaumi.

Prieks skatīties uz kreatīvi veidotajiem mazajiem motocikliem un dažādiem “skrūviskiem” dzīvniekiem. Jautāsiet, ko tad Džoss dara ar visiem saviem tehniski veidotajiem darbiem.

Jā,  pārdod. Tomēr ir viena nianse, kas šo nodarbi paceļ pavisam citā gaismā. Visus iegūtos līdzekļus Džoss novirza labdarības mērķiem un dažādiem sociālajiem fondiem. Džoss ir izveidojis savu darbu studiju zem izkārtnes „Brown Dog Welding”.

Tas, it kā apstiprina viņa vienu no labdarības virzieniem, rūpes par dzīvnieku patversmēm. Varu piebilst , ka viens izgatavots motocikls (suvenīrs) maksā 120 amerikāņu zaļo čaukstošo.

Apskatīsimies viņa darba paraugus:

Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
māksla
Māksla
Māksla
dzos veltons7
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla
Māksla

Domājams, ka viņa darbi ir pietiekami atraktīvi lai paliktu atmiņā. Nezinu, kā lai tos vērtē no “lielās” mākslas viedokļa.  Dzīvnieki noteikti būs pateicīgi par dāvātiem līdzekļiem viņu uzturēšanai. Māksla ir daudzpusīga!

Ja domājat, ka šādas ideja rodas tikai ārzemju meistariem, tad nu tā tas nav. Gadus atpakaļ, bija baudāma neparasta metāla mākslas galerija Preilos, ko veidoja jauna ģimene – Nesterjuki.

Automehāniķis Aleksandrs un datordizainere Alīna.

Abus viņus vieno aizrautība un interese par motocikliem un motosportu. Dzelži viņiem nav tikai materiāls praktiskai lietošanai, bet arī skaistums – Aleksandra rokas spēj uzburt īpaša dizaina motociklus un skulptūras.

Tie, kas šajā lietā nav iesaistīti, nesaprotot, ka tā arī ir māksla. Jo patiesībā tie, kas, tāpat kā viņš, nodarbojas ar auto virsbūves remontiem un krāsošanu, labi izjūt formu. Mākslinieki ar izjūtu un prasmīgām rokām, uzsver Aleksandrs.

Māksla
Māksla
Māksla

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *