Maikls Džeksons, iespējams, ka vārds būs Mikaēls

Maikls Džeksons.

Labrīt, Liepājā vētras nav, pa radio noziņģoja Maikla dziesmu, tās iespaidā un pēdējo notikumu rezultātā domāju padalīties ar jums par Maikla dzīves līkločiem.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Karjeras sākumā likās, YES, uzlēca zvaigzne, bet tas noriets ir briesmīgs. Un vēl pēdējais izlēciens, ka dziedātājs Maikls Džeksons pieņēma islāmticību.

Bērnu zvaigzne, superzvaigzne, savādnieks un visbeidzot dzīves šaustīts āksts kritusī zvaigzne. Tā var teikt par Maiklu Džeksonu. Zemāk vairs tiešām nav kur krist, tādēļ nav arī iedomājama viņa augšāmcelšanās un atgriešanās uz skatuves. Neskatoties uz cerībām.

Neskatoties uz baumām, ka Džeksons it kā gatavojot savu atnākšanu un pat lielas naudas aizņemšanu lai realizētu šo projektu. Nekā, cik zināms atkal tiesas darbi par šo parādu. Kopš 90. gadu sākuma viņa dzīves un karjeras ceļš vedis no kalna tikai lejup.michael jackson loses neverland

Pārmetumi par bērnu seksuālu izmantošanu, dramatiski parādu kalni un neticama lielummānija kombinācijā ar pilnīgu realitātes, māksliniecisko ideju trūkumu un paša fizisku sabrukumu — tas viss savulaik žilbinošo popzvaigzni pārvērtis cirka atrakcijā un rēgā, pret kuru labākajā gadījumā var izjust tik vien kā līdzjūtību.

Maikls Džeksons pieņēmis islāmticību.

Man nekas nav pretī viņa pārliecībai, bet vai tas neizskatās pēc bēgšanas no kristietiskās pasaules daļas, kas viņu apvainojusi, uz citu, ko viņš diezin pats izprot. Islāmticībā, Maikla Džeksona vārds būs Mikaēls, sākotnēji viņam piedāvāts vārds Mustafa, bet no šī vārda viņš atteicies.

Kādreiz Džeksons esot bijis Jehovas liecinieku sektas biedrs, neiet kopā šie reliģijas virzieni, vai ne tā. Izmantojot plastiskās ķirurģijas līdzekļus, Džeksons pārvērtās nenosakāma vecuma, krīta baltā androgēnā būtnē ar maskai līdzīgiem vaibstiem.

Daudzas zvaigznes ir pazīstamas ar savu traģisko tieksmi uz plastiskajām operācijām.

Taču šis bija cits gadījums. Džeksonu neinteresēja parastā cīņa pret krunciņām, viņš gribēja kļūt par pilnīgi citu cilvēku, par tādu, kuram tādas kategorijas kā vīrietis un sieviete vai balts un melns nespēlētu nekādu lomu.

Maikla Džeksona albums ‘Thriller’ tika izlaists 1982. gadā. Thriller ir pārdots 104 miljonos eksemplāru un ir visu laiku pārdotākais mūzikas albums.

Klips televīzijas kanāla Channel4 aptaujā atzīts arī par visu laiku labāko popmūzikas video. Salīdzinājumam , tā laika citi lielie grandi pat netuvojās Maikla sasniegumam

AC / DC – Back in Black (1980) – pārdotie albumi – 42 miljoni.

The Eagles – Their Greatest Hits (1971-1975) – pārdotie albumi – 40 miljoni.

Pink Floyd – The Dark Side of the Moon (1973) – pārdotie albumi – 40 miljoni.

Saturday Night Fever: The Original Movie Sound Track (1977) – pārdotie albumi – 40 miljoni.

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Maikls Džeksons

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *