Maģija, iespējamās problēmas, ja izmantosi atrastu lietu

Maģija mēdz būt dažāda.

Liepājnieki, lielākajā daudzumā zina daudzus maģiskus brīdinājumus. Starp citu, tos mēs zinām jau no bērnības. Ja nezinām, tad pēdējais laiks šo to uzzināt no maģiskā plaukta ikdienas dzīvei.

Uz ielas atrastās lietas var nodarīt lielu kaitējumu, tāpēc pret apšaubāmiem atradumiem vienmēr izturējās piesardzīgi.

Uzzini, kā šī vai tā lieta, kuru esat atradis, var ietekmēt tavu nākotni.  Pasargā sevi un tuviniekus no iespējamām problēmām. Maģija un burvestība ir neizprotama substance, ticēt vai nē, tas ir tavā ziņā!

Maģija

Maģija un atslēgas.

Atrasta atslēga var nest postījumu un nabadzības enerģiju. Šādus priekšmetus var ar ļaunu prātu nopelt, lai atņemtu jūsu finanšu veiksmi. Tauta Liepājā ir pārliecināta, ka tāpēc atrastu atslēgu nevar ņemt mājās.

Šādu atradumu var rūpīgi pacelt no zemes ar lakatiņu vai kociņu un novietot labi redzamā vietā. Ja nu kāds pazaudējis bez ļauna nolūka.

Maģija un nauda.

Naudas enerģija ir īpaši spēcīga. Monētām ir visnegatīvākā ietekme, īpaši, ja tās tiek atrastas krustcelēs.

Nauda bieži tiek izmantota ceremonijās un rituālos, lai atbrīvotos no negatīviem pārdzīvojumiem. Tas nozīmē, ka paņemot atradumu, jūs varat pārņemt cita cilvēka problēmas uz sevi.

Ja nauda tomēr tiek savākta, tā ir jāiztērē nekavējoties un mazsvarīgām lietām. Vieglai naudai vajadzētu viegli pazust.  Liepājnieki zina, ka tad var izvairīties no problēmām.

Asas lietas.

Nažus, šķēres un citus asus priekšmetus, atraduma vietā, nedrīkst pat pacelt. Bioenerģētikas speciālisti to stingri aizliedz un iesaka neaiztikt.  Kā likums, var rasties nejauša infekcija.

Nejauša trauma arī nav izslēgta. Šādas asas lietas var saturēt negatīvismu, kas var beigties ar bēdīgām sekām.

Spoguļi.

Uz ielas atrastu mazo kabatas spoguli nelieciet savā kabatā. Tajā ir vēl bīstamāk skatīties.

Šo priekšmetu maģiskās īpašības var radīt nepatikšanas, un, ja izmestais priekšmets bijis rituāla sastāvdaļa, tad lielas problēmas dzīvē ir garantētas.

Maģija un ķemmes.

Šie priekšmeti uzkrāj sevī pagātnes īpašnieku enerģiju. Paņemot savā mājā kāda cita cilvēka priekšmetu, jūs varat piesaistīt sev visas svešinieka nepatikšanas. Uz ielas atrasto ķemmi nevajadzētu lietot pat pēc rūpīgas skalošanas.

Krusti un ikonas.

Ticības apliecinājumiem ir svēta nozīme. Tos ir paredzēts izmantot tikai vienai personai. Šādus atradumus, ja žēl atstāt uz ielas, jānes uz templi vai baznīcu.

Taču nekādā gadījumā nedrīkst atstāt personīgai lietošanai. Eksperti saka, ka kāda cita krusta valkāšana provocēs iepriekšējā īpašnieka likteņa pāreju.  Ja tā bijusi neapskaužama, tad no problēmām nevarēsiet izvairīties.

Rotaļlieta.

Dažreiz uz ielas var atrast bērnu mīkstu rotaļlietu, it kā īpašnieks to būtu aizmirsis. Šāda lieta var nebūt problemātiska, bet vislabāk ir apiet šādu atradumu.

Rotaļlietas, īpaši tās, kas izskatās pēc dzīviem cilvēkiem, bieži tiek izmantotas maģiskiem rituāliem. Tostarp, negatīvu emociju krātuvei. Tās var ļoti kaitēt labsajūtai un veselajam saprātam.

Liepājnieki visam maģiskajam tic un reizē ne visai. Taču, kaut kas tajā ir, ja jau mūsu vecmāmiņas tam ticēja!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Maģija, iespējamās problēmas, ja izmantosi atrastu lietu”

 1. Alfrēds saka:

  vienu tādu maģisko antivakseri zinu, tas mans pusbrālis pamuļķis. Tic visiem māņiem un nav vakcinējies

 2. Ingrīda saka:

  Ticu, ka var lietas ieburt ar negatīvu enerģiju. Atradu divus eiro un pēc tam ta neveicās, ka dabūju pārdot dzivokli.

  1. laimisk saka:

   Starp citu, raksta autore Sana, varētu turpināt šādā garā! Tuvojas Halovīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top