LTV 1 „Uzmet”, Liepāju un Liepājniekus

LTV 1.

Mazliet uzmanības Lai arī cik grūti laiki, saspringta ekonomiskā situācija un visādas citādas ķibeles, liepājnieki… tomēr lepojas ar savu pilsētu.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Un noteikti vēlas: ja Liepājai izdevies kas labs, lai par to uzzina arī pārējā Latvijā.

Šogad gan vēlmi nav viegli piepildīt, jo valsts galvenās  sabiedriskās televīzijas ziņu blokos Liepājas vārds izskan arvien retāk un retāk, laikiem pat šķiet, ka tādas pilsētas Latvijā vispār nav.

Ja vēl novadu ziņās palaikam redzams kāds Aizputes TV sagatavots sižets par mūspusi, tad “Panorāmā” – lielākoties ne ziņas, ne miņas, paretam vienīgi skopa rindiņa titros par kādu Liepājā notikušu zādzību vai ugunsnelaimi.

Tikai nevajag pārprast.

– liepājniekiem noteikti nekas nav pretī palūkot ziņās, kādas problēmas ir Latgales biškopjiem, Salacgrīvas zvejniekiem utt., varam arī pacietīgi iedziļināties galvaspilsētas aktualitāšu gūzmā, jo to atspoguļojuma sabiedriskajā televīzijā netrūkst.

Liepāja, tāpat arī Daugavpils, kuras ir divas lielākās pilsētas pēc Rīgas, arī būtu pelnījušas kādu kriksīti uzmanības “LTV1”. Gan tāpēc, ka tās… jādomā, ir pietiekami nozīmīgas Latvijas sastāvdaļas… gan arī tāpēc, ka galu galā mēs visi ar saviem nodokļiem uzturam sabiedrisko televīziju, lai tā vēstītu par visā valstī notiekošo.

Bet varbūt, kamēr valsts pasūtījumu par Kurzemes norišu atainojumu pildīja mūsu pilsētas televīzija “Dzintare”, liepājnieki tika izlutināti, jo apjomīgāki materiāli par Liepāju parādījās regulāri, turklāt lielākoties ar pozitīvu ievirzi.

Negribētos arī ticēt baumām.

Ka sabiedriskā telekanāla galvenajā ziņu raidījumā “Panorāma” sižeti no provinces varot iekļūt, tikai pateicoties lobismam vai pat šādiem tādiem finansiāliem aspektiem…

Lai nu kā būtu, nav jēgas žēloties. Varam vienkārši nospiest televizora pults pogu vai pagriezt kanālu slēdzi un lūkoties “TV3”, kura acīmredzot noslēgusi sadarbības līgumu ar Liepājas televīziju, un gana plašu sižetu par norisēm mūspusē netrūkst.

LTV 1, nu kā tā!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *