LPCA ‘Gada Balva 2010’ liepājniekiem

Liepājas latviešu biedrības nams saņem
Pasākumu centru asociācijas Gada balvu 2010

Liepājas Latviešu biedrības nams saņēma pasākumu centru profesionāļu atzinību, Latvijas Pasākumu centru asociācijas (LPCA) „Gada balvas 2010” pasniegšanas ceremonijā, kas norisinājās 7.decembrī Rīgā, Krievu drāmas teātrī.

Apbalvojums saņemts par ieguldījumu Valsts kultūras infrastruktūras attīstībā nominācijā „Sociālā atbildība un tradīcijas”.
Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki palīdz realizēt un sniegt tehnisko nodrošinājumu ap 250 pasākumiem gadā.

Biedrības namā virkni kultūras un izklaides pasākumus ik gadu apmeklē ap 32 tūkstoši liepājnieku un pilsētas viesu. Šeit norisinās starptautiska mēroga nozīmīgi pasākumi, kuros ir iespēja integrēties cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, dažādu tautību un interešu grupu sabiedrības locekļiem.

Pasniedzot balvu, Latvijas Pasākumu centru asociācijas valdes priekšsēdētājs Dainis Vītols uzsvēra Latvijas pasākumu centru lielo nozīmi Latvijas ekonomikas attīstībā, kā arī kultūras piedāvājuma daudzveidīgā veidošanā. Sociālās atbildības un tradīcijas nominācija tika piešķirta kultūras centriem, kuri sekmē multinacionālu tautas mākslas un dažādu sociālo grupu sarīkojumu pieejamību, kā arī veicina tradīciju saglabāšanu.

Biedrības nama direktore Vita Hartmane pauž gandarījumu par Latvijas Pasākumu centru asociācijas augsto novērtējumu, piešķirot „Gada Balvu 2010”.

Viņa uzsver:
„ Biedrības nama darbinieku ieliktās pūles, milzīgā degsme un darbs pasākumu sagatavošanā, to tehniskajā nodrošināšanā un realizēšanā, parastam kultūras centra un koncertu apmeklētājam paliek nemanāms.
Varbūt daudzi mūsu kultūras centra apmeklētāji pat nenojauš, ka mūsu darbiniekiem vislielākā darba slodze ir katrās brīvdienās un svētku dienās!
Šeit strādā savas nozares fanātiķi, cilvēki, kuri ar visām savām maņām un jūtām mīl kultūru. Kultūras centrs ir pieejams un atvērts katru dienu un mūsu misija ir nodrošināt katra liepājnieka individuālo radošo spēju izkopšanu un iespēju līdzdarboties kultūras dzīvē.
Esam laimīgi, ka liktenis ir lēmis man un manai komandai strādāt Latviešu biedrības namā, kas kalpo Latvijas tautai un visu paaudžu radošajiem un talantīgajiem cilvēkiem.”

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top