Losandželosas slimnīcā miris Maikls Džeksons.

Maikls Džeksons.

Šonakt 50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons. Mediji ziņo, ka 25.jūnijā pusdienlaikā mūziķis pēkšņi sabrucis savā mājā Losandželosā. Kā vēlāk presei stāstīja mūziķa brālis, kopā ar Džeksonu tobrīd bijis viņa personīgais ārsts.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Brīdi vēlāk izsaukta ātrā palīdzība, ieradušies mediķi konstatējuši, ka dziedātājs neelpo, nogādāja viņu slimnīcā ar aizdomām par pēkšņu sirdsdarbības apstāšanos.

Sākotnēji arī tika ziņots, ka mūziķis bijis dziļā komā. Pēc ierašanās slimnīcā ap plkst.13.14 (23.14 pēc Latvijas laika) mediķi stundu mēģināja Džeksonu atdzīvināt, tomēr 14.26 (00.26 pēc Latvijas laika ) viņš atzīts par mirušu.

Precīzs nāves iemesls tiks noteikts vēlāk, sakarā Maikla Džeksona nāvi tiek veikta policijas izmeklēšana, taču kā norādīja policijas pārstāvis tā ir standartprocedūra, viņa nāvē netiek saskatīts nekas aizdomīgs, izmeklēšana tiek veikta mirušā lielās slavas dēļ.

Mūziķim bijušas problēmas ar veselību un cilvēki, ar kuriem viņš pēdējā laikā ticies, atzina, ka viņš izskatījies ļoti vājš. Džeksons bija iecerējis pēc 12 gadu pārtraukuma atsākt koncertēt un Losandželosā aktīvi tam gatavojās. Mūziķis plānoja sniegt 50 koncertus Londonā, biļetes uz tiem tika izpārdotas četru stundu laikā, pirmajam koncertam bija jānotiek 13. jūlijā.

Maikls Džeksons, skumīgs fakts visiem Maikla faniem.

Laikraksta “The Sun” rīcībā nonācis Maikla Džeksona līķa sekcijas apraksts. Dokuments apliecinot to, ka mūziķis pirms nāves bijis ļoti sliktā fiziskā kondīcijā.
reklāma
Dokumentā minēts, ka Džeksons bijis burtiskā nozīmē kauli un āda. Kuņģa saturs neuzrāda nekāda ēdiena atliekas, toties tur atrasti medikamenti, kuru nosaukums vēl netiek atklāts. Mūziķa gurni, pleci un lieli ir pārklāti ar adatu dūrieniem, kurus, visticamāk, ir radījusi ikdienas narkotisko sāpju remdētāju injicēšana.

Džeksons nēsājis parūku, jo viņam nav bijuši vairāk savu matu. Viņa ķermeņa svars – vien 51 kilograms. Mediķi Džeksonam konstatējuši vairākas lauztas ribas, kuras tikušas traumētas glābējiem cenšoties elpināt mūziķi. Sirds rajonā ir atrastas arī četras dūrumu pēdas, no kurām trīs dūrieni bija trāpījuši sirds sienā, bet ceturtā trāpījusi ribā.
Līķa sekcijā arī atrasti neskaidras izcelsmes zilumi uz Džeksona ceļgaliem un abiem lieliem. Uz muguras atrasti ievainojumi, kas liecina par nesenu kritienu uz muguras.

Uz Džeksona sejas atrastas daudzu plastisko operāciju pēdas, bet daļa deguna kaula vispār pazudusi.

Ko te vairāk piepilst….bēdu ieleja.

Maikls Džeksons, BĒRES.

Maikla Džeksona tuvinieki gatavojas dziedātāju apglabāt saskaņā ar islāma tradīcijām. „Radinieki izskata musulmaņu apglabāšanas tradīciju, jo uzskata, ka Maikls vēlējās tikt apglabāts saskaņā ar ticību, kuru pats nesen kā atklāja,” – raksta indiešu laikraksts „Hindustan Times”

Ar musulmaņu tradīciju īpatnībām ģimeni iepazīstina Maikla brālis Džermens, kurš par musulmani kļuva jau 1989. gadā un tagad dzīvo Bahreinā. Brālis atzīst, ka Maikls pēdējā laikā viņam ļoti daudz jautājis par islāmu.

Pagājušā gada novembrī M. Džeksons pieņēma islamu un vārdu Maikls nomainīja ar Mikaēls. Šādu vārdu dziedātājam deva musulmaņu garīdznieks par godu vienam no Allaha eņģeļiem.

Atgādināsim, ka M. Džeksons auga ģimenē, kas bija pievērsusies Jehovas liecinieku kustībai.
Lai jau tika ticis ziņots, ka popkaraļa bērēm jānotiek šonedēļ, ģimene joprojām nav saņēmusi informāciju par to, kur M. Džeksons tiks apglabāts.

Maikls Džeksons

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *