Londonas dumpis vai vienkārša laupīšana.

Londonas dumpis.

Jau ceturto nakti vairākās Anglijas pilsētās turpinoties grautiņiem un veikalu izlaupīšanām, šokēto britu sabiedrību. Pilsētā patrulēja tūkstošiem policistu, ļaujot vietējiem pievērsties otrai šobrīd iecienītajai nodarbei … skaidrojuma meklēšanai.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Daudzi grautiņu dalībnieki pat nepūlas piesegt seju veikalu izlaupīšanu laikā, citi pat pozē fotogrāfiem, lai lepni izrādītu savu laupījumu un pēc tam šos attēlus izvietotu sociālajos tīklos internetā.

Biežākais minētais iemesls ir vienkārša neapmierinātība ar valdību. Kopš finanšu krīzes arī briti ir ieviesuši vairākus taupības pasākumus, kas jau iepriekš bija izraisījuši mazāka mēroga protestus.

Lielākajai daļai nemieru dalībnieku galvenais motivators ir tieši šis saviļņojums, salaupītās mantas ir tikai kā bonuss, tomēr to nevar teikt par bandu vadoņiem, kas prasmīgi novada pūli uz dārgāko preču veikaliem.

Motīvs jau saprotams… Jūs Te demolējiet, bet nopietnākie vīri iedzīvosies zagtajos labumos.

Viņiem nav karjeras, par ko uztraukties. Viņi nepieder pie vidusmēra londonieša. Viņi dzīvo nomalēs, ir saniknoti, vīlušies un spējīgi pastrādāt dažas briesmīgas lietas…

Vairums londoniešu vēlas dzīvot mierīgi un saticīgi, nevis mēģināt neskaidro neapmierinātību izpaust veikalu dedzināšanā un cīniņos ar policiju. Tomēr notikušo vienkārši aizmirst diezin vai izdosies.

Londonas policija, kura publiskojusi pirmās fotogrāfijas, lūdzot sabiedrības palīdzību vandaļu atpazīšanā. Daļa šo fotouzņēmumu ir no aplaupīto veikalu un iestāžu un sabiedriskās kārtības uzraudzīšanai domātajām videonovērošanas kamerām.

Mēs jau zinām, kā tas notiek…atceramies 13.janvāri Latvijā un pēc tam publiskotās fotogrāfijas.

Kad atrodamie vainīgie būs noķertie un notiesāti, arī valdībai nāksies domāt par cēloņiem un to novēršanu, lai pilsēta var pienācīgi sagatavoties šajās dienās īpaši bieži piesauktajām 2012. gada Olimpiskajām spēlēm.

Pats pretīgākais šajos grautiņos, ka laupa un dedzina  vienkāršo cilvēku īpašumu. Ne jau valdības ēkas, bet lojālo londoniešu ēkas tiek pakļautas iznīcībai…

 

 

 

grautin london2

grautin london

grautin london3

grautin london4

grautin london5

grautin london6

nozog olimp

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *