Likteņa zīmes, mazliet par zināmo un par to, ko nezināji

Likteņa zīmes.

Ticība labajām un sliktajām zīmēm vienmēr ir bijusi mūsu dzīves sastāvdaļa. Ikviens ir dzirdējis, ka melns kaķis šķērso ceļu uz nelaimi.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Zinām, ka nevajadzētu iet zem pārkarošām kāpnēm. Satikt sievieti ar tukšiem spaiņiem vispār ir no murgu kategorijas! Kāds tic šīm likteņa zīmēm, kāds par tām smejas.

Likteņa zīmes par kurām nezini.

Tauriņš ir ielidojis tavā mājā. Pirmkārt, tā ir zīme, ka drīz tavā mājā ieradīsies diezgan svarīgi cilvēki un nesīs ļoti labvēlīgas ziņas.
Ja tauriņš ir spilgtas krāsas, tad apmeklētājs jums atnesīs jaunumus, kas saistīti ar jūsu personīgo dzīvi.

Ja tauriņš ir tumšā krāsā, tad šī būs laba ziņa saistībā ar jūsu karjeru vai biznesu. Nekad nenogaliniet tauriņus un nemēģiniet tos noķert! Ja jūs viņai nodarīsit pāri, jūs piesaistīsiet sev nelaimi.

Suns.

Jums tiek dāvināts suns vai netālu no mājas atrodat bezpajumtnieku kucēnu. Suns, kas ierodas jūsu mājā, ir ļoti labvēlīga zīme.

Tā ir droša zīme, ka tev būs uzticīgi un sirsnīgi draugi, kas palīdzēs pārvarēt visas grūtības. Melnais suns ir bagātības un aizsardzības simbols. Zeltains suns nes labklājību un laimi, bet baltie suņi – mīlestību un romantiku.

Likteņa zīmes, tev tirpst rokas.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību savām finansēm. Ja kreisā roka tirpst vai niez, tad jārēķinās ar lielu naudas pieplūdumu. Ja labā roka tirpst, tad jābūt uzmanīgiem finanšu lietās, jo nauda var tevi pamest!

Tev niez auss.

Visticamāk, šajā brīdī kāds tevi aprunā vai atceras. Ja niez kreisā auss, tad kāds ļoti labi par tevi atsaucas citiem. Ja niez labā, tad par tevi viennozīmīgi apspriež vai tenko!

Ja jūs skaļi pasakāt viņa vārdu un tirpšana beidzas, tad jūsu minējums bija pareizs!

Sienāzis.

Ja mājā ir sienāzis, tad drīzumā tev tiks izteikts ļoti izdevīgs piedāvājums, kas nesīs milzu peļņu. Mārītes ir viesu sūtnes, bet, ja tavā mājā iekļūst varde, tā ir lielas peļņas pazīme!

Likteņa zīmes, lietus un saule.

Vienlaicīgi redzēt gan lietu, gan sauli ir ļoti laba zīme. Vēl labāk, ja debesīs ir varavīksne. Kad līs un spīd saule, viss, ko darīsi šajā laikā, būs lemts panākumiem! Noteikti saņemsi atbalstu un piepildīsi savas vēlmes!

Veiksmes simbols.

Ja atrodi veiksmes simbolu, piemēram, pakavs, monēta, četrlapu āboliņš, zīle utt., tā ir zīme, ka veiksme nāk pie tevis! Nekad neizmetiet atrasto simbolu, jo viņiem visiem piemīt Labklājības Enerģija.

Likteņa zīmes

Varbūt pēc izlasītā tu pasmaidi, bet likteņa zīmes ir ievērojuši arī mūsu senči. Neskatoties uz to, ka zīmes un māņticība pamazām atkāpjas pagātnē. Tomēr, daudzi dod priekšroku cieņai pret likteņa zīmēm un piešķir nozīmi pat sīkām detaļām.

Ticēt vai nē lai paliek tavā ziņā!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *