Likteņa zīmes, mazliet par zināmo un par to, ko nezināji

Likteņa zīmes.

Ticība labajām un sliktajām zīmēm vienmēr ir bijusi mūsu dzīves sastāvdaļa. Ikviens ir dzirdējis, ka melns kaķis šķērso ceļu uz nelaimi.

Zinām, ka nevajadzētu iet zem pārkarošām kāpnēm. Satikt sievieti ar tukšiem spaiņiem slikti. Ja kas, tad kopumā šāda tipa māņticības ir no pārsātinātu iedomu kategorijas! Kāds tic šīm likteņa zīmēm, kāds par tām smejas.

Likteņa zīmes par kurām nezini.

Tauriņš ir ielidojis tavā mājā. Pirmkārt, tā ir zīme, ka drīz tavā mājā ieradīsies diezgan svarīgi cilvēki un nesīs ļoti labvēlīgas ziņas.
Ja tauriņš ir spilgtas krāsas, tad apmeklētājs jums atnesīs jaunumus, kas saistīti ar jūsu personīgo dzīvi.

Ja tauriņš ir tumšā krāsā, tad šī būs laba ziņa saistībā ar jūsu karjeru vai biznesu. Nekad nenogaliniet tauriņus un nemēģiniet tos noķert! Ja jūs viņai nodarīsit pāri, jūs piesaistīsiet sev nelaimi.

Suns.

Jums tiek dāvināts suns vai netālu no mājas atrodat bezpajumtnieku kucēnu. Suns, kas ierodas jūsu mājā, ir ļoti labvēlīga zīme.

Tā ir droša zīme, ka tev būs uzticīgi un sirsnīgi draugi, kas palīdzēs pārvarēt visas grūtības. Melnais suns ir bagātības un aizsardzības simbols. Zeltains suns nes labklājību un laimi, bet baltie suņi – mīlestību un romantiku.

Likteņa zīmes, tev tirpst rokas.

Jums vajadzētu pievērst uzmanību savām finansēm. Ja kreisā roka tirpst vai niez, tad jārēķinās ar lielu naudas pieplūdumu. Ja labā roka tirpst, tad jābūt uzmanīgiem finanšu lietās, jo nauda var tevi pamest!

Tev niez auss.

Visticamāk, šajā brīdī kāds tevi aprunā vai atceras. Ja niez kreisā auss, tad kāds ļoti labi par tevi atsaucas citiem. Ja niez labā, tad par tevi viennozīmīgi apspriež vai tenko!

Ja jūs skaļi pasakāt viņa vārdu un tirpšana beidzas, tad jūsu minējums bija pareizs!

Sienāzis.

Ja mājā ir sienāzis, tad drīzumā tev tiks izteikts ļoti izdevīgs piedāvājums, kas nesīs milzu peļņu. Mārītes ir viesu sūtnes, bet, ja tavā mājā iekļūst varde, tā ir lielas peļņas pazīme!

Likteņa zīmes, lietus un saule.

Vienlaicīgi redzēt gan lietu, gan sauli ir ļoti laba zīme. Vēl labāk, ja debesīs ir varavīksne. Kad līs un spīd saule, viss, ko darīsi šajā laikā, būs lemts panākumiem! Noteikti saņemsi atbalstu un piepildīsi savas vēlmes!

Veiksmes simbols.

Ja atrodi veiksmes simbolu, piemēram, pakavs, monēta, četrlapu āboliņš, zīle utt., tā ir zīme, ka veiksme nāk pie tevis! Nekad neizmetiet atrasto simbolu, jo viņiem visiem piemīt Labklājības Enerģija.

Likteņa zīmes

Varbūt pēc izlasītā tu pasmaidi, bet likteņa zīmes ir ievērojuši arī mūsu senči. Neskatoties uz to, ka zīmes un māņticība pamazām atkāpjas pagātnē. Tomēr, daudzi dod priekšroku cieņai pret likteņa zīmēm un piešķir nozīmi pat sīkām detaļām.

Likteņa zīmes un māņticība, mazliet sīkāk.

Likteņa zīmes un māņticība ir cilvēka uzskatu sistēma, kas balstās uz ticējumu, ka noteikti notikumi vai sastopamo objektu kombinācijas var ietekmēt cilvēku dzīvi un nākotni.

Cilvēki, kuri tic likteņa zīmēm un piekāpjas māņticību uzskatiem, var būt ļoti dažādi arī iemesli var būt atšķirīgi. Lai raksturotu cilvēkus, kas tic likteņa zīmēm un ir māņticīgi, var izcelt dažas kopīgas iezīmes.

Ticējums neskaidrām saistībām.

Māņticīgie cilvēki bieži veido saistības starp notikumiem, objektiem un datumiem, lai gan šīs saistības varētu būt neskaidras vai nekonkrētas. Māņticīgie cilvēki var būt piekāpīgi attiecībā uz noteiktiem rituāliem vai ieradumiem, kas viņu prātā uzskatāmi ietekmē viņu dzīvi vai nākotni.

Amuleti.

Cilvēki, kuri tic likteņa zīmēm, var bieži nēsāt amuletus, rotaslietas vai citus priekšmetus kuriem viņi tic, ka tie nodrošina aizsardzību vai laimi. Daži māņticīgie cilvēki var īpaši pievērst uzmanību horoskopiem un ticēt, ka zvaigžņu stāvoklis ietekmē viņu dzīvi un personīgās īpašības.

Mijiedarbība ar dabiskiem spēkiem.

Māņticīgi cilvēki var ticēt, ka viņu rīcību var ietekmēt dabiskie spēki, kā piemēram, mēness fāzes vai saules stāvoklis. Apmēram tā par iespaidu uz cilvēku, bet kā tikt vaļā no uzmācīgas māņticības likteņa zīmēm.

Likteņa zīmes, kā izbeigt ticību?

Ja kas, tas var prasīt zināmu pārdomu kopumu un pūles. Lai to izdarītu, došu dažus padomus.

Izglītojies.

Pārziniet faktus un zinātniskos skaidrojumus par notikumu un objektu saistību, lai saprastu, ka lielākoties tās ir tikai saistības cilvēku prātā.

Mēģiniet iztikt bez rituāliem un māņticībām noteiktā laikā, piemēram, pieceļoties no rīta atmetiet visas domas par iespējamām sekām, ja kaut kas liksies ne tā. Piemēram, izkāpāt no gultas ar kreiso kāju. 🙂

Jums jāsaprot, ka tas neietekmē jūsu dzīvi!

Konsultējieties ar speciālistu.

Psihologs vai psihoterapeits var palīdzēt izpētīt un risināt jebkuras emocijas vai ieradumus, kas varētu būt saistīti ar māņticību.  Diskutējiet ar cilvēkiem, kuri ir izveidojuši līdzīgu pāreju no māņticības uz loģiskāku pasaules redzējumu, lai gūtu iedvesmu un atbalstu.

Pāreja no māņticības var nebūt viegla, bet ar zināšanām, apzināšanos un atbalstu, tā ir iespējama. Katram cilvēkam ir savs ceļš uz personīgo pārliecību un pasaules izpratni.

Ticēt vai nē likteņa zīmēm lai paliek tavā ziņā!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *