Lietotāji masveidā pamet sociālo tīklu Facebook.

Marks Cukerbergs ar savu draudzeni Priscillu Čenu satiekas jau pasen, bet tagad viņi dzīvo kopā īrētā mājā netālu no „Facebook” galvenās mītnes un tavu joku… tas nav nācis par labu Cukerberga lolojumam „Facebook”.

Vai nu „cukurpuika” neseko līdzi notiekošajam kompānijā, vai dzīvošana ar sievieti zem viena jumta šo viltīgo ebreju ir izsitusi no sliedēm galīgi un nelaikā.

Uz doto brīdi tiek lēsts, ka ir 600 miljoni „Facebook” lietotāju, bet šis skaits nemitīgi sāk sarukt… ar iespaidīgiem miljonu atteikuma skaitļiem.

Iemesls… ?

Apnicis lietotājiem viņu identitātes izlikšana uz paplātes visiem un visur… apskatei.  Cilvēki no ASV un Kanādas masveidā izdzēš savus kontus no sociālā tīkla  „Facebook”. Eiropā arī novērota lietotāju aizplūšanas tendence.

Kā jau minēju… galvenais iemesls ir iespējamā identitātes izsekošana, kā otrs iemesls ir vēlme uz ko jaunu un neparastu, jo viss vecais bez jūtamiem uzlabojumiem un jaunām iespējam sāk apnikt.

facebook www

Bēdīgi paliek Cukermanim, kas ir 52 pēc saraustās bagātības daudzuma cilvēks pasaulē, jo savu ebreja sapni par vienu milijardu” Facebook” lietotāju viņš līdz galam neizsapņos… tas var nepiepildīties.

Pēdējā mēneša laikā 6 miljoni  ASV lietotāji ir pametuši šo servisu. Neatpaliek kanādieši ar 1.5 miljoniem atteikumu, kā arī pamet „Facebook” krievi, norvēģi un angļi.

Cukerbergs pagaidām plūc laurus trešo pasauļu valstīs un valstiņās, kur par savas identitātes izbārstīšanu pa plašo pasauli neviens tā īpaši neuztraucas.

Meksika un Brazīlija vēl izmanto „cukurpuikas”  produktu ar lielu entuziasmu. Katram savs…kam kleita, kam meita…  🙂

Jā… un kā ar TEVI ?

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *