Liepāju ierūcina Rallijs Kurzeme 2011. (video)

Rallijs Kurzeme 2011.

Droši varu teikt, ka viens no Liepājas augusta galvenajiem notikumiem ir rallijs. Rallijam Kurzeme 2011 oficiālais starts tiks dots 26.augustā.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Sāksies cīņas par noskatītajiem tituliem sāks Latvijas, Baltijas, tuvāko kaimiņvalstu un arī citu zemju ātrākie rallija braucēji…

Jau otro reizi pēc kārtas rallijam Kurzeme ir ātruma festivāla statuss, un tas nozīmē tikai vienu – apetīti pēc motoru rūkoņas “vēju pilsētā” varēs remdēt ne tikai rallija fani, bet arī cilvēki, kam tuvas arī citas motoru sporta disciplīnas.

Vienā nedēļas nogalē Liepājā norisināsies Latvijas autorallija un rallijsprinta čempionāta posms, amatieru rallija Baltijas kausa izcīņa, Somijas Ford Fiesta R2 kausa izcīņa un SuperMoto sacensības pilsētas ielās. Kā katru gadu, sacensību starplaikos paredzēta plaša izglītojoša kultūras un izklaides programma.

Rallijs Kurzeme 2011.

Viņu vidū būs soms Jāri Ketomā, kurš pēc šā gada pasaules autorallija čempionāta posma – Somijas rallija – pirmā ātrumposma bija kopvērtējuma līderis, igaunis Egons Kaurs, kurš patlaban ir WRC akadēmijas kopvērtējuma līderis ar trim uzvarām trīs aizvadītajos posmos.

Arī pašmāju Andis Neikšāns, kurš Somijas rallijā izcīnīja uzvaru N4 klasē un patlaban ir arī Latvijas čempionāta līderis.

Rallijā Kurzeme 2011 četrkārtējais Somijas čempions uz starta stāsies ar MML Sports izstrādāto Mitsubishi Lancer EVO X R4 klases automobili A plus grupas ieskaitē.

Bez talantīgā somu rallija braucēja uz starta līnijas augusta beigās Liepājā stāsies arī citi pasaules rallija trasēs sevi pierādījuši sportisti.

Viens no viņiem ir 23 gadus vecais igaunis Egons Kaurs, kurš patlaban ārkārtīgi veiksmīgi “mācās” Starptautiskās automobiļu federācijas WRC akadēmijā.

Rallijs Kurzeme 2011

Rallija Kurzeme 2011 ietvaros notiks Ford Fiesta R2 kausa izcīņas posms, un tas nozīmē, ka Kauram nāksies Liepājā pierādīt savu pārākumu pār jaunajiem, ne mazāk talantīgajiem somu un igauņu rallistiem, kas startēs ar identiskiem Fiesta R2 sacīkšu auto.

Tā kā Kurzemes rallijs ir vecākais Latvijā, šogad parādīsim agrāko laiku motoru sporta tehniku, ko mūsdienās parasti var redzēt tikai vēsturisko auto sacensībās,” saka rallija Kurzeme 2011 direktors Uldis Hmieļevskis.

Rallijs KURZEME 2011 Liepājas pilsētā un apkaimē.

Sportistiem sāksies ar trases iepazīšanu un testa ātrumposmu ceturtdien, 25. augustā. 26. augustā notiks rallija KURZEME 2011 oficiālā atklāšana un pirmie ātrumposmi Liepājas pievārtē, tostarp arī nakts ātrumposms Vecpilī.

Atlikušos ātrumposmus, tai skaitā divus pilsētas posmus Liepājas ostas teritorijā sportisti veiks sestdien, 27. augustā.

Jaunu pieredzi sportisti gūs  sestdien pilsētas ātrumposmā, jo tas vīsies Liepājas ostas teritorijā starp ceļamkrānu kājām un pāri sliedēm. Organizatori norāda, ka šādas trases nav nekur citur Eiropā.

Vienlaikus ar pilsētas ātrumposmiem plkst. 12 Liepājas Tirdzniecības kanāla otrā krastā pilsētas ielu trasē sāksies SuperMoto sacensības.

Tūlīt pēc tam tad arī notiks rallija uzvarētāju apbalvošana un sāksies ātruma festivālu noslēdzošā, izklaidējošā daļa Nakts manevri… ar mūziķu un aktieru uzstāšanos, instalācijām, ekspozīcijām, gaismas projekcijām Liepājas centrālajās ielās, laukumos un klubos.

Liepājas ielas, laukumi, klubi un kafejnīcas – tas viss augusta pēdējā nedēļas nogalē būs zem ātruma zīmes. Būs dažādi pasākumi, atrakcijas, performances, izgaismotas ēkas un instalācijas. Pilsēta tiks ierauta ātruma festivāla notikumu virpulī…

Neaizmirstamu piedzīvojumu no klasikas līdz mūsdienu mūzikai laikā piedāvās festivāls VIA BALTICA.

CETURTDIENA, 25.AUGUSTS

16:00 – Testa ātrumposms

PIEKTDIENA, 26.AUGUSTS

16:30 – Ātruma Festivāla atklāšana (Latvijas 1.rokkafejnīca)
17:33 – Pirmā posma starts rallijsprinta-road ekipāžām
18:33 – Pirmā ātrumposma starts rallija ekipāžām
19:40 – Ātrumposma starts rallijsprinta-road ekipāžām Rucavā
21:19 – Nakts ātrumposma starts
22:00 – Ievads „Nakts manevros” – gaismas un skaņas performances Liepājā; īpašā rallija kultūras programma Liepājas naktsklubos

SESTDIENA, 27.AUGUSTS

8:53 – Pimā sestdienas posma starts rallijsprinta-road ekipāžām
9:53 – Pirmā sestdienas ātrumposma starts rallija ekipāžām
11:00 – Ātrumposma starts rallijsprinta-road ekipāžām Otaņķu kartodromā
11:00 – Tirdziņš „No rallija uz skolu”; Liepājas mazo dziedātāju un dejotāju koncerts
12:00 – SuperMoto treniņbraucienu un sacensību starts Liepājas ostas promenādē
14:30 – Liepājas Ostas ātrumposma starts rallijsprinta-road ekipāžām
15:30 – Liepājas Ostas ātrumposma starts rallija ekipāžām
20:30 – Apbalvošana un nakts koncerts
No 21:00 – „Nakts manevri” – kultūras, mākslas, vēstures un ātruma notikumi Liepājas ielās un laukumos; Radio 101 dīdžeju parāde Liepājā

SVĒTDIENA, 28.AUGUSTS

12:00 – Bērnu rallija „Kurzeme” fināls (K.Zāles laukums)

Viens gan jau tagad ir skaidrs – interesantas un aizraujošas sacensības garantētas ne tikai skatītājiem, bet arī rallija Kurzeme 2011 dalībniekiem, pat pieredzējušajiem sportistiem.

Rallija pirmajā dienā, proti, piektdien, 26. augustā, notiks slavenais Vecpils ātrumposms, taču atšķirībā no iepriekšējiem gadiem tas startēs pēc deviņiem vakarā, tātad tiks aizvadīts tumsas aizsegā.

Ātruma Festivāla Rallija „Kurzeme 2011” skatītāju kartes iespējams iegādāties:

Rīgā
Skandi Motors auto salons – (Lielirbes iela 32)
Narvesen , Neste DUS – (K. Ulmaņa gatve 84, Upesgrīvas iela 1)
Sky lielveikals (kasēs) – (K. Ulmaņa gatve 122, Krasta iela 56, Biķernieku iela 120b un Duntes iela 19a (i.c. Sky&More))
Rallija krogs L4 – (Braslas iela 15)

Liepājā
Skandi Motors auto salons – (Brīvības iela 146c)
Narvesen – (Zivju iela 2, Lielās iela pietura)
Canon IB serviss – (Kungu iela 2)
TC XL Sala info centrs – (Klaipēdas iela 62)

Saldus
Narvesen , Neste DUS – (Saldus apvedceļš 5 (Saldus aplis))

Nīca
Kings DUS – („Piebalgas”, Nīca)

Internetā
X-Net –

Ieejas karšu un biļešu cenas:
Skatītāju karte – 7 LVL, derīga visu rallija ātrumposmu un SuperMoto sacensību apmeklēšanai;
Ieejas biļete – 3 LVL uz atsevišķiem rallija ātrumposmiem un sacensībām būs pieejamas sacensību dienā pie pasākumu norises vietām;
Bērniem līdz 12 gadu vecumam – ieeja bez maksas.

Tiekamies Liepājas rūcošajās ielās !

Rallijs Kurzeme 2011

Saldajam ēdienam daudzus jo daudzus gadus vecs video par Kurzemes ralliju ir “crash” moments…

Labu Dienu!
 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *